Zima zaczyna się dziś! / Przedsprzedaż karnetów na sezon 2022 / 2023

  Gotowi na nowy sezon w Zielu? Słyszymy głośne TAK. I bardzo dobrze! Właśnie wystartowała nasza sztafeta promocyjnych cen. Nie podpuszczamy Was, ale skipassy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Pierwsza, limitowana pula karnetów dostępna jest z rabatem do 30% w porównaniu z regularnymi cenami w trakcie trwania sezonu pod Orlicą.

 

  Przepustki do śnieżnego szaleństwa znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Kierunek zima 2022/2023 - cała na przód! Na horyzoncie białe stoki, mróz, dobra energia, najlepsi ludzie i wyjątkowy (mikro)klimat. Jeszcze się zastanawiacie nad przyjazdem? Zapraszamy na pokład!

 

Im szybciej, tym taniej - łapcie karnety w obniżonej cenie!

 

  Jak premiera to korzyści! Pierwszy etap przedsprzedaży to jedyna okazja na złapanie karnetów w najniższej cenie. Warto pamiętać, że ta pula jest limitowana, co oznacza ograniczoną liczbę promocyjnych skipassów. Na łowców śnieżnych wejściówek czekają obniżki w wysokości do 30 %.

 

  Oznacza to, że przykładowo przy zakupie karnetów 2-dniowego i 3-dniowego w wersji dzień po dniu możecie złapać rabat w wysokości 25%, czyli kolejno 70 PLN i 98 PLN.Z kolej wybierając 3 - dniowy skipass na dowolne dni sezonu oszczędzicie 130 PLN, otrzymując zniżkę na poziomie 30%. Z kolei przy zakupie 6 dniowych wejściówek na stok zaoszczędzicie ponad 170 PLN wybierając opcję dzień po dniu (na kolejne po sobie dni) i blisko 250 PLN (słownie dwieście pięćdziesiąt!) przy zakupie karnetu na dowolne dni sezonu 2022/2023. W przypadku drugiego wariantu zamiast 830 PLN zapłacicie 581 PLN - to się nazywa zjazd cenowy!

 

  Specjalna oferta jest dostępna do końca września lub wyczerpania limitów. Warto podkreślić, że w pierwszej turze sprzedaży możecie nabyć pakiety pozwalające doskonalić umiejętności w szkole narciarsko-snowboardowej. Decydując się na tę opcję, do 15 października złapiecie zniżkę w wysokości 15%.

 

Podrasuj swój karnet - dodatkowe opcje

 

  Każdy lubi się czasem wyróżnić, w Zielu zupełnie to rozumiemy! W ostatnich latach polubiliście opcje personalizacji swojego karnetu. W sezonie 2022/2023 również możecie stworzyć własną kreację na skipassie, wystarczy dołączyć grafikę/zdjęcie podczas składania zamówienia.

 

  Kolejnym, dostępnym wariantem jest zakupienie ubezpieczenia sportowego. Zachęcamy do skorzystania z tej dodatkowej ochrony. Wszystkie detale wybrane? Teraz już wystarczy podjąć ostatnią decyzję. Drogi są dwie - możecie zamówić karnet i poczekać na kuriera, czy listonosza, który dostarczy pod wskazany adres Wasze zamówienie. Z tak otrzymaną kartą ruszycie prosto do bramek. Drugą opcją jest zakupienie vouchera. Na jego podstawie odbierzecie swój skipass po przyjeździe do Zieleńca w naszym automacie przy Grapie G10.

 

Zanim spadnie śnieg

 

  W okolicach Zieleńca widać ostatnie podrygi lata, drzewa powoli nabierają kolorów upiększając krajobraz. To świetny moment, żeby jeszcze przed śnieżnym szaleństwem skorzystać z uroków Ziemi Kłodzkiej - rowery, wędrówki, a może spa?

 

  Przygotowania do zimy w Zieleniec Sport Arena idą pełną parą. Sprzęt i infrastruktura przechodzi ostatnie przeglądy techniczne i modernizacje. Miejsca noclegowe na sezon powoli topnieją. Wszystko jest dopinane na ostatni guzik, by już za kilkanaście tygodniu przywitać Was na białych stokach. Jeszcze chwila i zaczynamy #szusowanko pod Orlicą!