Aktualności

Białe Święta? Proszę bardzo. Świąteczne #szusowanko? Nie ma problemu. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach i tym razem święta Wielkanocne będziemy mogli spędzić w Zieleńcu i oczywiście na jednej bądź dwóch deskach.

Niech nie martwi Was ocieplenie - wszak w marcu, jak w garncu - i ono czasem musi się w tym czasie przydarzyć. Jednak jeśli spojrzymy w prognozy pogody na kolejne dni, sytuacja wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Czas na kolejną imprezę rangi mistrzowskiej, która odbędzie się w Zieleńcu. W najbliższą sobotę o tytuł najlepszego snowboardzisty naszego województwa tym razem powalczą snowboardziści. Dodajmy, że są to zawody otwarte, co oznacza, że do udziału w nich zapraszamy wszystkich pasjonatów jednej deski od rocznika 1994 wzwyż.   

Pięć rund kapitalnego ścigania się na nartach, prawie setka uczestników w każdej edycji. Do tego moc uśmiechu, pozytywnej energii, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy na świeżym powietrzu - tak w skrócie podsumować można tegoroczną edycję zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.