Aktualności

Marka Völkl to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm produkujących sprzęt narciarski, która już 23 lutego zaprasza Was serdecznie do Zieleńca.

W ostatnią sobotę w Zieleńcu odbyły się kolejne zawody w ramach cyklu Dziecięcego Pucharu Orlicy. Piękna pogoda przyciągnęła na stoki mnóstwo zawodniczek i zawodników, którzy dali popis narciarskich umiejętności. Rywalizacja  w wielu kategoriach była zacięta, a w kilku zdominowana została przez faworytów.

Dziecięcy Puchar Orlicy to jedno z najważniejszych organizowanych każdego roku w Zieleńcu wydarzeń. Jest to także jedna z najstarszych narciarskich  imprez w regionie dla najmłodszych, która przy każdej okazji przyciąga na stoki kilkudziesięciu zawodników i kilkadziesiąt zawodniczek w różnym wieku.

Już w najbliższy weekend w Zieleńcu odbędą się zawody Pucharu Polski w snowboardzie w konkurencjach BA (Big Air) oraz SBS (Slopestyle). Co ważne - do udziału w nich zapraszamy nie tylko zawodników posiadających licencję PZN-u, ale i wszystkich niezrzeszonych w klubach pasjonatów jednej deski.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.