Aktualności

Niemal 130 dni jazdy w doskonałych warunkach, tysiące pasjonatów sportów zimowych, wypoczywających aktywnie turystów, kalendarz pełen imprez i zawodów, a ponad wszystko rodzinna i prawdziwie zimowa atmosfera - tak w kilku słowach podsumować można kolejny kończący się właśnie sezon narciarski w stacji Zieleniec Ski Arena.

Wszystko wskazuje na to, że to już ostatni tydzień #szusowanka w tym sezonie. Choć… oczywiście na razie niczego jeszcze nie przesądzamy. Zanim jednak oficjalnie zamkniemy zimowy, a otworzymy letni sezon w Zieleńcu, zapraszamy Was jeszcze na kilka chwil, które spędzić będzie można na stokach.

Macie plany na najbliższe dni? Nie? To świetnie się składa, bo czeka nas kolejny tydzień wiosennego #szusowanka. Nie wiemy, czy mieliście okazję rzucić okiem na prognozę na najbliższe dni. Znów spodziewamy się przymrozków nawet w ciągu dnia, być może nawet opadów śniegu. Wiosna, wiosną, ale pamiętajcie, że Zieleniec poddaje się ostatni!

Sezon nieuchronnie zbliża się do końca. Zanim jednak na bok odłożycie narciarski sprzęt, będziecie mogli raz jeszcze wystartować w organizowanych w Zieleńcu zawodach. Czas na rodzinne ściganie, czas na Winterpol Family Cup! Widzimy się w sobotę, 30 marca!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.