Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że 4 kwietnia 2018 roku rozpoczęły się prace budowlane nad INFINITY Zielenic SKI & SPA.

Ponad 130 dni szusowanka, mnóstwo atrakcji, imprez i wydarzeń towarzyszących, ale też zawodów, wśród których wiele było tych rangi mistrzowskiej. Wszystko to odbywało się w doskonałych warunkach narciarskich, które takie były nieprzerwanie od 18 listopada do początku kwietnia. Czy można chcieć czegoś więcej?

Powoli końca dobiega przygoda z szusowankiem w tym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że zamknięty on zostanie oficjalnie 8 kwietnia. W ciągu najbliższych dni czynne będą w Zieleńcu niektóre wyciągi i koleje, więc jeśli ktoś z Was ma jeszcze ochotę na wiosenną jazdę, niech wpada czym prędzej w nasze strony.

Powoli zbliżamy się do zakończenia zimowego sezonu. Zanim to jednak nastąpi (nie podajemy jeszcze dokładnej daty, bo prognozy pogody na kilkanaście najbliższych dni nie są jednoznaczne), chcieliśmy Was gorąco zachęcić do odwiedzenia Zieleńca w świątecznym tygodniu.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.