Aktualności

Jesteśmy gotowi na przyjęcie dzieci, młodzieży i oczywiście rodziców! W poniedziałek (a praktycznie już w sobotę, 15 stycznia) ruszają ferie w pięciu pierwszych województwach – kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim i wielkopolskim. Czekają na Was świetne warunki, piękna zima i mnóstwo atrakcji.

W najbliższą niedzielę (16 stycznia) w szkole T&T zapraszamy na World Snow Day, czyli Światowy Dzień Śniegu. To zakrojona na szeroką skalę kampania, której głównym celem jest promowanie zabawy na śniegu i świeżym powietrzu wśród najmłodszych.

W ostatnich dniach musieliśmy wykazać chwilę cierpliwości. Wszystko przez ocieplenie, które dotarło również w góry. Opłaciło się jednak chwilę poczekać, ponieważ dziś z samego rana do Zieleńca powróciła zima w najlepszym wydaniu. Temperatura na minus, opady na plus. I tego się trzymajmy. 

Dziękujemy, że rozpoczynacie z nami kolejny rok. Życzymy wam, aby obfitował on w wiele pięknych, aktywnie spędzonych chwil (najlepiej oczywiście pod Orlicą) i żeby dopisywało wam ponad wszystko zdrowie. Dziś i przez kilkanaście kolejnych tygodni zapraszamy was gorąco do Zieleńca. Śniegu nie brakuje, warunki znakomite, a na horyzoncie widać kolejne uderzenie zimy.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.