Zakończenie sezonu 2023/2024

Nie jest to wiadomość, którą chcielibyśmy się z wami dzielić. A już na pewno nie teraz - przywykliśmy przecież do tego, że w połowie marca warunki pod Orlicą są przynajmniej dobre, a przeważnie bardzo dobre. Jednak wobec aktualnej panującej sytuacji nie mamy innego wyjścia i musimy ogłosić, że...


15 marca (piątek) jest ostatnim dniem sezonu 2023/2024

Tego dnia czynna będzie kolej 6 osobowa Winterpol W3, która będzie czynna do godziny 16:00


Niestety nie jesteśmy w stanie utrzymać już jakiejkolwiek pokrywy śniegu, która umożliwiałaby jazdę na nartach czy snowboardzie. Jak doskonale wiecie, problemem nie jest brak śniegu, ale wyjątkowo wysoka temperatura, która z kilkoma wyjątkami utrzymuje się w Zieleńcu praktycznie od połowy lutego. Bez mrozu nie ma armatek, a bez armatek...


Nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatnią fazę sezonu. Walczyliśmy jak lwy o każdy płatek i skrawek śniegu, tym bardziej, że cały czas przyjeżdżaliście pod Orlicę i nie narzekając na warunki, korzystaliście z tego, co serwowała nam aura. Przy tej okazji bardzo Wam za tę obecność dziękujemy!


Wszystko, na co mieliśmy wpływ, staraliśmy się robić na maksa i z pełnym zaangażowaniem. Graliśmy z aurą w szachy, jednak na samym końcu daliśmy się zapędzić w kozi róg. Całe szczęście to nie szach mat, bo akurat w tej wersji gry nie ma takiego rozwiązania. Nowe ustawienie figur już na przełomie listopada i grudnia. Mamy nadzieję, że żadne szachy nie będą już potrzebne i udany będzie nie tylko początek i środek, ale i cały przyszły sezon.


Ciszmy się więc ostatkami zimy, ale też nie zapominajmy, że Zieleniec "czynny" jest przez 365 dni w roku. Już za kilkanaście dni uderzy w nas z pewnością piękna wiosna i okolica zacznie się zazieleniać. Otworzą się wiosenne i letnie opcje wypoczynku, które dodatkowo wzmacnia nasz mikroklimat. Więc już teraz mocno zachęcamy Was do odwiedzania Zieleńca w kolejnych miesiącach, bo dobrej energii i magicznego klimatu nigdy tu nie brakuje.


Do zobaczenia!