World Snow Day 2024!

Biorąc pod uwagę profil naszej stacji, World Snow Day powinien być najważniejszym świętem w trakcie całego sezonu. Inna sprawa, że każdy dzień, w którym można w Zieleńcu szusować w dobrych warunkach i super atmosferze jest praktycznie świętem. Ale że świąt nigdy dość - zapraszamy Was gorąco do wspólnego celebrowania Światowego Dnia Śniegu!


World Snow Day to przede wszystkim 31 kolei i wyciągów oraz świetne warunki na 23 kilometrach tras. Jednak oprócz tego w tym dniu, czyli 21 stycznia (niedziela) pod Orlicą przygotowaliśmy dla was wiele dodatkowych atrakcji.


Szkoła T&T Zieleniec


W ciągu całego dnia w szkole T&T Zieleniec będzie okazja do udziału w specjalnie zorganizowanych zajęciach grupowych, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy; dwóch narciarstwa oraz jeden snowboardu. Od 10:00 do 13:00 (o każdej pełnej godzinie) będą oni udzielać darmowych (grupowych) lekcji. Będzie to w sumie aż 9 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywać się będą przy wyciągu taśmowym WT2, natomiast zapisy na zajęcia prowadzone będą w szkole T&T.


Szkoła Ski Team Zieleniec


W godzinach od 9:30 do 12:00 instruktorzy poprowadzą zajęcia grupowe z techniki jazdy na nartach dla osób początkujących i zaawansowanych. Rozpoczęcie zajęć przy wyciąg N-4 NARTORAMA przy siedzibie szkoły SKI TEAM ZIELENIEC (teren parkingu NARTORAMA )

Plan zajęć przedstawia się następująco: 

9:30 - 9:45 wspólna rozgrzewka w rytm muzyki

9:45 - 10:00 omówienie zasad bezpieczeństwa na stoku

10:00 -10:30 zajęcia dla osób początkujących

10:30 - 11:00 zajęcia dla zaawansowanych

11:00-11:30 zajęcia dla początkujących (dzieci)

11:30-12:00 zajęcia dla zaawansowanych (dzieci)


I runda Pucharu Orlicy


Tego dnia w Zieleńcu odbędzie się także inauguracyjna runda Pucharu Orlicy! Wszystkie szczegóły dotyczące zawodów znajdzie pod tym linkiem.

Jak widzicie, czeka nas moc atrakcji, emocji i przede wszystkim znakomitej zabawy na śniegu. Mamy nadzieję, że i w ten szczególnie dzień będziecie z nami!