Uwaga: zmiana terminu zawodów Pucharu Orlicy!

Ze względu na wyjątkowo niesprzyjającą aurę oraz przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo zawodników oraz komfort wszystkich biorących udział w zawodach Pucharu Orlicy organizatorzy zdecydowali o przesunięciu kolejnej rudny, która zaplanowana była na najbliższą niedzielę, 18 lutego. 


Pogoda nas nie rozpieszcza. Oczywiście cały czas można w Zieleńcu spokojnie pojeździć, ale panujące pod Orlicą warunki nie gwarantują, że w trakcie zawodów byłyby one równe dla wszystkich. Najważniejsze jest dla nas wasze bezpieczeństwo, dlatego też organizatorzy zawodów o Puchar Orlicy postanowili dokonać zmian w kalendarzu kolejnych rund.


Zawody, które pierwotnie miały obyć się w niedziele, 18 lutego, zostały przeniesione na 10 marca. Natomiast runda finałowa tym samym zostaje przeniesiona o tydzień później, czyli na 17 marca. Zmiana jest też jednoznaczna że rundy snowboardowe odbędą się 10 i 17 marca.


Jednocześnie podkreślamy, że naszym celem jest zapewnienie dostępu do stoków możliwie największej liczbie chętnych oraz zapewnienie optymalnych na trasach warunków. Liczymy na to, że niebawem zgodnie z wskazaniami prognoz pogody zima ponownie zawita do Zieleńca