Sprawdź co przygotowaliśmy w T&T Zieleniec na nadchodzący sezon

  Zakończenie wakacji to doskonały moment do planowania kolejnego wypoczynku, ale tym razem w zimowej odsłonie. Sprawdźcie sami co na nadchodzący sezon 2022 / 2023 przygotowała szkoła narciarsko – snowboardowa i wypożyczalnia sprzętu T&T Zieleniec, która już od ponad 30 lat naucza szusowania kolejne pokolenia.

 

Zawody o Puchar Orlicy

 

   Dużą nowością w stosunku do poprzednich sezonów jest zmiana nazwy zawodów Dziecięcego Pucharu Orlicy na Puchar Orlicy. Poprzez zmianę nazwy chcemy podkreślić, że zawody nie są skierowane tylko do dzieci, ale wszystkich miłośników szusowania niezależnie od wieku jak i posiadanych umiejętności. Naszym celem jest aktywizacji wszystkich młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i doskonalić swoje narciarskie umiejętności w połączniu z dobą zabawą na świeżym powietrzu. Odświeżeniu nazwy towarzyszy także pragnienie, by z każdym rokiem zawody były jeszcze lepsze.

Co ważne w sezonie 2022 / 2023 zawody pod Orlicą odbędą się już po raz 28. co w praktyce przekłada się, ze jest to jedyna taka impreza w regionie z tak długą historią. Zawody zostały zaplanowane w terminach:

 

 • 28 grudnia - I runda bożonarodzeniowa

 • 22 stycznia - II runda feryjna

 • 5 luty - III runda feryjna

 • 19 luty - IV runda feryjna

 • 12 marca - V runda finałowa

   Wszystkie pięć rund zawodów zaliczane są do klasyfikacji generalnej Pucharu, a warunkiem dostania się do klasyfikacji generalnej jest udział w przynajmniej trzech edycjach. 

Mini Zimowiska

 

   Jak ferie zimowe to oczywiście mini zimowiska. Jest to propozycji dla wszystkich rodziców, którzy podczas pobytu w Zieleńcu chcą swoim pociechom zagwarantować ciekawą formę spędzenia czasu podczas ferii zimowych. Mini zimowiska to tak naprawdę zabawa, nauka i aktywność fizyczna.

Codzienne zajęcia odbywają się od 10:00 do 15:00 w grupach od 5 do 9 osób i są realizowane od poniedziałku do piątku w terminach:

 • 16-20 stycznia 2023

 • 23-27 stycznia 2023

 • 30 stycznia – 3 luty 2023

 • 6-10 luty 2023

 • 13-17 luty 2023

 • 20-24 luty 2023

Dokładne informacje, ceny oraz warunki uczestnictwa w mini zimowiskach znajdują się na: https://winterpol.eu/mini-zimowiska-zieleniec


Grupy #szus

 

Zajęcia dedykowane są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Do wyboru dwie grupy o zróżnicowanym poziomie (grupy początkujące i doszkalające) oraz prowadzone w godzinach od 10:00 do 16:00. W zajęciach można uczestniczyć dowolną ilość czasu czyli uczestnik sam decyduje o godzinie rozpoczęcia szkolenia oraz ilości godzin. Grupy #Szus prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z uprawnieniami PZN i MENiS w terminach całego sezonu zimowego 2022 / 2023 z wyłączeniem terminów mini zimowisk.

Dokładne informacje, ceny oraz warunki uczestnictwa w mini zimowiskach znajdują się na: https://winterpol.eu/grupy-szus


Licencjonowana szkoła

 

Sezon 2022 / 2023 dla szkoły narciarsko – snowboardowej T&T Zieleniec to jubileuszowy sezon. Od ponad 30 lat T&T Zieleniec uczy na stokach Zieleńca. Zajęcia w szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych i licencjonowanych instruktorów co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i efektywność nauczania. 

Zajęcia dla początkujących prowadzone są na bezpiecznych wyciągach taśmowych i przystosowanym do dydaktyki stoku. Natomiast zajęcia doszkalające odbywają się na pozostałych stokach Zieleniec Sport Arena.

Przydatne linki:


Wypożyczalnia sprzętu 

 

W zlokalizowanej przy szkole wypożyczalni sprzęt narciarski i snowboardowy dobierany jest indywidualnie dla każdego - dostosowany jest do wzrostu, wagi oraz umiejętności i preferencji. Współpracujemy z najlepszymi producentami nart oraz snowboardów dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się sprzęt najwyższej jakości.

Wypożyczalnia sprzętu T&T znajduje się w Zieleńcu na głównym parkingu Winterpol. W bezpośrednim sąsiedztwie szkółki znajduje się parking oraz koleje linowe Winterpol (W3 i W5).

Przydatne linki: