Rozpoczynamy sezon 2023 / 2024!!!

Kiedy żegnaliśmy się z Wami 11 kwietnia, zachęcaliśmy Was do rozpoczęcia odliczania absurdalnie wtedy wyglądających 336 960 minut. Ale powiedzcie sami - czy to nie szybko zleciało? Pisaliśmy wtedy, że marzy nam się start sezonu 1 grudnia. Pomyliliśmy się wtedy naprawdę niewiele. Ponieważ...


2 grudnia ruszamy oficjalnie
z nowym sezonem narciarskim
2023 / 2024 w
Zieleniec Sport Arena!


Ostatnie dni w Zieleńcu wyglądały naprawdę bardzo dobrze. Fajnie przymroziło, mocniej popadało. Nie ukrywamy jednak,  wyjątkowo ciepła jesień wlała wcześniej w nasze serca trochę niepokoju. Ale warto było zacisnąć zęby i znieść ten upał. Nie bez znaczenia pozostają również prognozy pogody na najbliższe dni, które również napawają optymizmem.


W związku z tym ogłaszamy wszem i wobec, że dokładnie w sobotę, 2 grudnia punktualnie o godzinie 9:00 ruszamy z nowym sezonem pod Orlicą. Ośrodek jest przygotowany, wszyscy nie możemy się Was doczekać!


Rozkład jazdy na pierwszy w tym sezonie weekend 2-3 grudnia na nartach przedstawia się tak*:


Kolej 4os. Diament D3

Kolej 4os. Gryglówka G1

Talerzyk Gryglówka G2

Kolej 4os. Mieszko M1

Talerzyk Mieszko M2

Kolej 6os. Winterpol W3

Kolej 4os. Winterpol W5

Taśma WT2


Wyciągi te w dniach 2-3 grudnia będą działać:

  • Sobota 09:00 – 20:00 (z wyjątkiem W5 do 16:00)
  • Niedziela 09:00 – 16:00

W tygodniu 4-7 grudnia oczywiście również kręcimy w godzinach 
9:00-16:00

  • Kolej 4os. Mieszko M1
  • Kolej 6os. Winterpol W3

* rozkład jazdy może ulec zmianie w odniesieniu do panujących w danej chwili w Zieleńcu warunków


Do 21 grudnia obowiązuje
niski sezon!


Przypominany również, że po krótkiej przerwie wrócił w tym roku Niski Sezon, co w praktyce oznacza korzystniejsze ceny karnetów, natomias ceny w wysokim sezonie nie uległy zmianie w stosunku do poprzedniego sezonu. Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj:

Szkoła i wypozyczalnia
T&T Zieleniec


Róznież w najbliższy weekend i tygodniu zapraszamy do Szkoły i Wypozyczalni T&T Zieleniec. Szkolenia tam odbywają się formie zajęć indywidualnych oraz grupowych. Zajęcia indywidualne rekomendujemy w formule instruktor – kursant czyli tzw. „jeden na jeden”. Jest to forma zapewniająca pełne bezpieczeństwo osoby uczącej się oraz daje wysokie efekty procesu nauczania.


Zajęcia rozpoczynamy od stoku dydaktycznego przy którym znajdują się dwa nowoczesne i bezpieczne wyciągi taśmowe SunKid o długości 50m i 100m. Stopniowo wraz z wzrostem umiejętności zajęcia odbywają się również na wyciągach talerzykowych i kolejach linowych wchodzących w skład infrastruktury Zieleniec Sport Arena.