Winterpol Summer Park

Lato na dobre zawitało do Karpacza!! W Białym Jarze który stanowi punkt wypadowy na trasy turystyczne Karkonoszy dla wszystkich turystów przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wszystko to znajduje się w Winterpol Karpacz gdzie do dyspozycji turystów pieszych i rowerowych dostępny jest całoroczny wyciąg kanapowy.

 

Wielu z nas decyduje się spędzić wakacje w miejscach nieco mniej zatłoczonych niż nadmorskie kurorty, a Karpacz może okazać się idealną propozycją na wakacyjny wypoczynek. Bogata baza hotelowa, ścieżki rowerowe i piesze, otoczenie karkonoskich szczytów oraz szeroka oferta dodatkowych atrakcji – to wszystko czeka na Was właśnie w Karpaczu.

Oczywistym punktem na turystycznej mapie Karpacza jest Śnieżka i trasy turystyczne Karkonoszy. Swoją wyprawę w góry najlepiej rozpocząć z Białego Jaru gdzie zlokalizowany jest całoroczny wyciąg kanapowy. Również w Białym Jarze wszyscy turyści mogą posilić się w Barze Arenka, który znajduje się tuż przy malowniczym Dzikim Wodospadzie na Łomnicy.

Nowością w Białym Jarze jest Winterpol Summer Park – letni park rozrywki zlokalizowany tuż przy Barze Arenka. W parku do dyspozycji wszystkich najmłodszych gości znajduje się dmuchana zjeżdżalnia naszego łosia Winterka. Niewątpliwą atrakcją jest również 60m tor tubingowy obsługiwany przez wyciąg taśmowy typu magiczny dywan.

Winterpol Summer Park czynny jest codziennie od godziny 10:00 do godziny 18:00, a do parku który jest zlokalizowany 150m od górnej stacji wyciągu można dostać się 6 osobową kanapą kursującą z ulicy Turystycznej. Naturalnie godziny otwarcia parku są mocno uzależnione od warunków atmosferycznych, dlatego też w przypadku opadów deszczu i mocnego wiatru park może być nieczynny.

Aby skorzystać z Winterpol Summer Park należy zakupić jeden z trzech biletów czasowych, które można nabyć w kasach przy dolnej i górnej stacji wyciągu jak i przy samym parku. W czasie gdy nasze pociechy korzystają z parku rodziców zapraszamy do strefy relaksu połączonej z Barem Arenka.

Cennik Winterpol Summer Park:

  • 15 min – 10,00 PLN
  • 30min – 15,00 PLN
  • 45min – 20,00 PLN
  • Dopłata za minutę / przekroczenie czasu – 0,50 PLN
  • Kaucja za zegarek – 10 PLN

Jeżeli jesteś już w Białym Jarze nie zapomnij się zapytać o trójkołowce którymi można zjeżdżać po stoku. Zachęcamy również do zapoznania się z godzinami pracy wyciągu – Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Winterpol Karpacz to dużo atrakcji, aktywności i radości.

Do zobaczenia w Białym Jarze.

Regulamin Winterpol Summer Park

DSC05411
DSC00204
DSC00205
DSC00206
DSC00199
DSC00202
DSC00211
DSC00208
DSC05418
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.