Aktualności

Wreszcie nastał długo wyczekiwany okres – wraz z początkiem czerwca pogoda zrobiła się iście letnia, a dni zauważalnie robią się coraz dłuższe. Wszystko to sprzyja spędzaniu większej ilości czasu na zewnątrz oraz wyjazdom po za miasto na jednodniowy lub kilkudniowy wypoczynek.

Długo wyczekiwany i pierwszy w tym roku długi weekend przed nami. Przy odpowiednim zaplanowaniu urlopu przed nami aż 4 dni wolnego, które przypada pomiędzy 3 a 6 czerwca. Stwarza to doskonałą perspektywę i okazję na krótki wypoczynek w górach.

Oficjalnie otwieramy sezon wiosenny w Białym Jarze! Kolej linowa dla ruchu turystycznego rusza już 30 kwietnia i będzie dostępna codziennie, przez cały maj.

Zima jakiej dawno nie było, wiele niepewności, nagłe zwroty akcji, wysoki reżim sanitarny oraz wiele radości z chwil spędzonych na stokach – tak w skrócie można podsumować miniony już i po raz kolejny przedwcześnie zakończony sezon zimowy 2020 / 2021.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.