Aktualności

Biały Jar to nie tylko całoroczna kolej linowa dostępna latem dla turystów pieszych, ale też doskonała lokalizacja na rozpoczęcie wędrówki w góry, posiłek, nocleg oraz zabawę dla najmłodszych.

Ale ten czas szybko leci. Choć pogoda jest w kratkę to wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Liczymy, że czerwiec przyniesie nam dużo ciepłych, słonecznych dni, które pozwolą na cieszenie się górskimi wędrówkami.

Wiosna w tym roku bardzo powolutku się rozkręca. Góry wciąż pokryte są grubą warstwą śniegu. Liczymy jednak na to, że najbliższe dni przyniosą nam trochę słońca a goście, którzy odwiedzają nasze miasto będą mogli cieszyć się kontaktem z naturą. Zapraszamy do skorzystania z przejazdu naszą koleją linową.

Choć w górach wciąż zalega śnieg to za oknami już czuć wiosnę a razem z nią nadchodzi okres Świąt Wielkanocnych. To pierwsze święta od dwóch lat, których nie spędzimy zamknięci w domach a możemy korzystać z uroków natury.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.