Aktualności

Tradycyjnie już w połowie września rozpoczynamy przedsprzedaż SKI Passów na sezon zimowy 2021 / 2022 do stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Jest to doskonała okazja na zakup SKI Passa z rabatami do 30% co w praktyce pozwala zaoszczędzić przeszło 120 PLN.

Czas szybko leci i niestety wakacje już dobiegły końca. Jednak nie dla wszystkich to koniec urlopów. Wrzesień to idealny czas na piesze wędrówki w szczególności po górach, które zaczynają mienić się barwami jesieni.

Wakacje powoli się kończą ale póki jeszcze trwają cieszmy się nimi do ostatniego dnia. Nasza kolei jest do Państwa dyspozycji codziennie do godziny 18:00. Życzymy wszystkim dużo słońca w te sierpniowe dni.

Wreszcie nastał długo wyczekiwany okres – wraz z początkiem czerwca pogoda zrobiła się iście letnia, a dni zauważalnie robią się coraz dłuższe. Wszystko to sprzyja spędzaniu większej ilości czasu na zewnątrz oraz wyjazdom po za miasto na jednodniowy lub kilkudniowy wypoczynek.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.