Puchar Białego Jaru

Narciarki i narciarze śpieszymy z dobrą informacją! Już po raz kolejny, 10 marca po raz XIII na stoku Winterpol Karpacz biały Jar do rywalizacji staną przedstawiciele wszystkich pokoleń w ramach amatorskich zawodów Puchar Białego Jaru.

Puchar Białego Jaru - 11 MARCA 2018

Zawody o Puchar Białego Jaru na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń naszej stacji, ale również całego regionu i nie tylko! W sezonie 2018 / 2019 zawody odbędą się tradycyjnie już w marcu – w tym sezonie data realizacji przypada na sobotę 9 marca. Warto podkreślić że to już XIII sezon zawodów na stoku Winterpol Karpacz Biały Jar.   

Sama organizacja i przebieg zawodów oraz dobór trasy wpisują się także w charakter naszej stacji narciarskiej, która ma być miejscem otwartym przede wszystkim dla wszyskich rodzin z dziećmi. I z nieskrywaną przyjemnością musimy podkreślić, że widzimy jak najmłodsi, którzy jeszcze kilka lat temu stawiali na naszych stokach pierwsze kroki na nartach, dziś radzą sobie doskonale w zmaganiach pomiędzy tyczkami. Co roku jest ich więcej, chętnych do udziału w zawodach przybywa. Warto podkreślić, że zawody nie są tylko dla dzieci, ale również rodziców, wujków, cioć, dziadków i babć – jednym słowem zawody dla wszystkich pokoleń. Utwierdza nas w przekonaniu, że Puchar Białego Jaru powinniśmy dalej rozwijać, a w przyszłości być może pomyśleć o organizacji kolejnych tego typu imprez.

Rywalizacja rozgrywana będzie aż w ośmiu kategoriach wiekowych :
 
> SMERFY (do lat 6) - najmłodsi i NAJODWAŻNIEJSI,
> SKRZATY (7-8 lat) - przyszli "MISZTRZOWIE",
> KRASNALE (9-10 lat) - czyli LUZAKI na starcie,
> STARSZE KRASNALE (11-12 lat) - czy raczej STRASZNE Krasnale.
> ELFY (13-17 lat) - młoda krew, czyli żądni przygód STARE DZIECI :).
> OPEN KOBIET- gdzie rywalizacja będzie zapewne najostrzejsza
> OPEN MĘŻCZYZN – w tej kategorii adrenalina nieuchronnie sięgnie zenitu
> SNOWBOARD – na jednej desce zjeżdża się równie dobrze

Każdy z uczestników otrzyma:
> Karnet na wyciąg krzesełkowy ważny przez cały czas trwania zawodów,
> Indywidualny numer startowy na czas trwania zawodów,
> Dwa przejazdy wraz z elektronicznym pomiarem czasu,
> Nagrody niespodzianki dla każdego uczestnika oraz pierwszej trójki w każdej kategorii.
 
Snowboardziści - Was również gorąco zapraszamy! Każde z uczestników zawodów otrzyma po ukończonym przejeździe dyplom i upominek. Całe zawody mają charakter festynu rodzinnego, każdy z Was jest dla nas tak samo ważny i GWARANTUJEMY, że wszyscy będziecie się świetnie bawić!

Jak co roku organizatorem zawodów jest Winterpol Karpacz Biały Jar wraz z licencjonowaną szkołą narciarsko – snowboardową M&M Karpacz. Zapisy na zawody można zgłaszać emailowo na XXXX lub w dniu zawodów od 10:00 do 11:00 w Bistro & Grill Bar WinterFood. Planowany start pierwszego uczestnika o godzinie 11:30, a na zakończenie uroczyste wręczenie pucharów (dla 3 pierwszysch miejsc z każdej kategorii).

Jeszcze przed samym startem warto dokładnie przeczytać wszystkie zasady oraz ważne sprawy związane z organizacją zawodów - wszystko to zostało szczegółowo opisane w dostępnym pod tym linkiem regulaminie, a także wypełnić stosowne dokumenty:


które są warunkiem koniecznym, aby można było stanąć na starcie DPO

Do zobaczenia 9 marca w Białym Jarze!

  • pucha_bialego_jaru_01
  • pucha_bialego_jaru_02
  • puchar_bialego_jaru_03
  • puchar_bialego_jaru_04
  • puchar_bialego_jaru_05
  • puchar_bialego_jaru_06
  • puchar_bialego_jaru_07
  • puchar_bialego_jaru_08
  • puchar_bialego_jaru_09
  • puchar_bialego_jaru_10
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.