Puchar Białego Jaru

Narciarki i narciarze śpieszymy z dobrą informacją! Już 7 marca po raz IX na stoku Winterpol Karpacz Biały Jar do rywalizacji staną przedstawiciele wszystkich pokoleń w ramach amatorskich zawodów Puchar Białego Jaru.

Puchar Białego Jaru - 11 MARCA 2018

Zawody o Puchar Białego Jaru na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń naszej stacji, ale również całego regionu i nie tylko! W sezonie 2019 / 2020 zawody odbędą się tradycyjnie już w marcu – w tym sezonie data realizacji przypada na sobotę 7 marca. Warto podkreślić że to już IX sezon zawodów na stoku Winterpol Karpacz Biały Jar.   

Sama organizacja i przebieg zawodów oraz dobór trasy wpisują się także w charakter naszej stacji narciarskiej, która ma być miejscem otwartym przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. I z nieskrywaną przyjemnością musimy podkreślić, że widzimy jak najmłodsi, którzy jeszcze kilka lat temu stawiali na naszych stokach pierwsze kroki na nartach, dziś radzą sobie doskonale w zmaganiach pomiędzy tyczkami. Co roku jest ich więcej, chętnych do udziału w zawodach przybywa. Warto podkreślić, że zawody nie są tylko dla dzieci, ale również rodziców, wujków, cioć, dziadków i babć – jednym słowem zawody dla wszystkich pokoleń. Utwierdza nas w przekonaniu, że Puchar Białego Jaru powinniśmy dalej rozwijać, a w przyszłości być może pomyśleć o organizacji kolejnych tego typu imprez.

Rywalizacja rozgrywana będzie aż w ośmiu kategoriach wiekowych :
 
> SMERFY (do lat 6) - najmłodsi i NAJODWAŻNIEJSI,
> SKRZATY (7-8 lat) - przyszli "MISTRZOWIE",
> KRASNALE (9-10 lat) - czyli LUZAKI na starcie,
> STARSZE KRASNALE (11-12 lat) - czy raczej STRASZNE Krasnale.
> ELFY (13-17 lat) - młoda krew, czyli żądni przygód STARE DZIECI :).
> OPEN KOBIET- gdzie rywalizacja będzie zapewne najostrzejsza
> OPEN MĘŻCZYZN – w tej kategorii adrenalina nieuchronnie sięgnie zenitu
> SNOWBOARD – na jednej desce zjeżdża się równie dobrze

Każdy z uczestników otrzyma:
> Karnet na wyciąg krzesełkowy ważny przez cały czas trwania zawodów,
> Indywidualny numer startowy na czas trwania zawodów,
> Dwa przejazdy wraz z elektronicznym pomiarem czasu,
> Nagrody niespodzianki dla każdego uczestnika oraz pierwszej trójki w każdej kategorii.
 
Snowboardziści - Was również gorąco zapraszamy! Każde z uczestników zawodów otrzyma po ukończonym przejeździe dyplom i upominek. Całe zawody mają charakter festynu rodzinnego, każdy z Was jest dla nas tak samo ważny i GWARANTUJEMY, że wszyscy będziecie się świetnie bawić!

Jak co roku organizatorem zawodów jest Winterpol Karpacz Biały Jar wraz z licencjonowaną szkołą narciarsko – snowboardową M&M Karpacz. Zapisy na zawody można zgłaszać w dniu zawodów od 10:00 do 11:00 w Wypożyczalni przy dolnej stacji wyciągu. Planowany start pierwszego uczestnika o godzinie 11:30, a na zakończenie uroczyste wręczenie pucharów (dla 3 pierwszych miejsc z każdej kategorii).

Jeszcze przed samym startem warto dokładnie przeczytać wszystkie zasady oraz ważne sprawy związane z organizacją zawodów - wszystko to zostało szczegółowo opisane w dostępnym pod tym linkiem regulaminie, a także wypełnić stosowne dokumenty:


które są warunkiem koniecznym, aby można było stanąć na starcie Pucharu Białego Jaru.

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE ZE WZGLĘDU NA WARUNKI NARCIARSKIE MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE BĘDZIEMY MUSIELI ODWOŁAĆ ZAWODY. LICZYMY JEDNAK NA TO, ŻE DO TEGO NIE DOJDZIE.
Do zobaczenia 7 marca w Białym Jarze!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.