Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

WINTERPOL KARPACZ - WSZYSTKO W ZASIĘGU NART!

Tegoroczna zima bez wątpienia sprzyja wszystkim miłośnikom aktywności na stoku. Duża ilość słonecznych i mroźnych dni oraz obfite opady śniegu – tak w skrócie można opisać trwający sezon narciarski.


Wszystko wskazuje na to, że #szusowanko w Białym Jarze będzie możliwe jeszcze przez cały marzec, a może i początek kwietnia. Naturalnie za wcześnie by ogłosić to jako pewną informacje bo jak wiadomo prognozy pogody dłuższe niż 72h są dalece niepewne. Nie zmienia to faktu, że obecnie warunki na stokach Białego Jaru są doskonałe i nic nie wskazuje w najbliższym czasie aby uległy pogorszeniu

KOLEJ LINOWA

Kolej linowa w Białym Jarze jest czynna codziennie od 09:00 do 21:00. Przy kolei dostępne są również trzy oświetlone trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Z kolei linowej można również skorzystać turystycznie – bez sprzętu narciarskiego czy snowboardowego.

SZKOŁA NARCIARSKA

Przez cały sezon zimowy w godzinach pracy kolei linowej dostępna jest również szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz zlokalizowana w górnej części stoku przy Barze Arenka i Dzikim Wodospadzie.  

Szkolenia w M&M Karpacz odbywają się głównie w formie indywidualnych zajęć z instruktorem, ale również grupowo (rekomendowane dla osób umiejących już szusować). Zajęcia odbywają się na bezpiecznym, zamkniętym stoku dydaktycznym obsługiwanym przez wyciąg taśmowy tzw. magiczny dywan. Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciąg kanapowy Winterpol Karpacz Biały Jar na trasach o długości 600, 800 i 1100m.

Co ważne Szkoła M&M Karpacz posiadają licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN. Oznacza gwarancję współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy uczą zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

Przy stoku w Białym Jarze znajdują się trzy wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz. Dwie z nich znajdują się przy dolnej stacji, a jedna tuż przy szkole narciarsko – snowboardowej. W wypożyczalniach dobierzemy indywidualnie dostosowany sprzęt do wzrostu, wagi oraz indywidualnych umiejętności i preferencji. Odpowiedni dobór sprzętu przekłada się bezpośrednio na komfort oraz satysfakcję z szusowania po stokach.

GASTRONOMIA

Bezpośrednio przy stoku znajdują się również dwa punkty gastronomiczne. Bistro & Grill Bar WiterFood zlokalizowane jest bezpośrednio przy Villi Winterpol, a dojechać do niego można bezpośrednio ze stoku narciarskiego.

Natomiast w górnej części stoku w pobliżu Dzikiego Wodospadu i bezpośrednim sąsiedztwie szkoły narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz znajduje się Bar Arenka.

NOCLEGI

Bezpośrednio przy stoku znajduje się komfortowa Villa Winterpol w której znajdziemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Do dyspozycji gości jest również ogólnodostępny aneks kuchenny oraz narciarnia z szuszarkami i bezpośrednim wyjściem na stok.

Co ważne goście nocujący w Villi Winterpol mogą liczyć na atrakcyjne ceny SKI Passów bądź w przypadku oferty na marzec SKI Pass wliczony w cenę noclegu.

Kontakt i rezerwacje:

BEZPIECZEŃSTWO

Należy również pamiętać, że podobnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie korzystanie z stoków zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego odbywa się w wysokim reżimie sanitarnym. Nadrzędną zasadą jest obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie całej stacji narciarskiej – w tym również podczas korzystania z wyciągów.

Pamiętajcie również o tych podstawowych zasadach:

 

Tam gdzie to możliwe zachowajmy dystans społeczny

 

  • Na terenie całej stacji narciarskiej jak i podczas korzystania z wyciągów jest obowiązek zakrywania ust i nosa
  • Pamiętajmy o częstym myciu i dezynfekcji rąk
  • Unikajmy podawania dłoni i uścisków
  • Pamiętajmy o higienie podczas kichania i kaszlenia
  • W miarę możliwości korzystajmy z bezgotówkowych form płatności

 

Pełna polityka bezpieczeństwa:

COVID-19