Aktualności

Ale ten czas szybko leci. Choć pogoda jest w kratkę to wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Liczymy, że czerwiec przyniesie nam dużo ciepłych, słonecznych dni, które pozwolą na cieszenie się górskimi wędrówkami.

KOLEJ LINOWA

Sześcioosobowa kolej linowa w Białym Jarze swój bieg rozpoczyna nieopodal centrum przy ulicy Turystycznej i stanowi ona alternatywę w skróceniu drogi na szlaki turystyczne. Większość z nich rozpoczyna swój bieg właśnie w pobliżu górnej stacji kolei nieopodal Dzikiego Wodospadu.

Kolej w czerwcu dostępna jest dla turystów pieszych i rowerowych w następujących dniach:

  • 20-23.06.2022 - 08:30 – 17:00
  • 24-26.06.2022 - 08:30 – 18:00
  • 27-30.06.2022 - 08:30 – 17:00
  • od 01.07.2022 przez całe wakacje - 08:30 – 18:00

Pełen cennik przejazdów dostępny jest pod tym linkiem: TUTAJ.

 

VILLA WINTERPOL

To komfortowa, nowoczesna i przestronna Villa zlokalizowana w dolnej części stoku w Białym Jarze. Jej lokalizacja na granicy miasta i Karkonoskiego Parku Narodowego sprawia, że jest bardzo ciekawą propozycją dla osób wybierających się na wypoczynek do Karpacza. Z jednej strony bliskość centrum miasta, a z drugiej strony możliwość obcowania z naturą i górami.

Villi Winterpol do dyspozycji turystów znajdują się nowoczesne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z gości może korzystać z ogólnodostępnych aneksów kuchennych, kącika zabaw dla dzieci jak i obfitych śniadań serwowanych w Bistro & Grill Bar WinterFood.

 

GASTRONOMIA

Przy górnej stacji kolei linowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Dzikiego Wodospadu znajduje się Bar Arenka czynny od godziny 10:00

 

WIELE MOŻLIWOŚCI

Karpacz to doskonała propozycja dla osób które cenią sobie kontakt z naturą, a jednocześnie oczekują wielu ciekawych miejsc z atrakcjami turystycznymi. Mnogość szlaków turystycznych daje możliwość aktywnego wypoczynku i obcowania z naturą.

Dlatego jeśli jesteście spragnieni wypoczynku w ciekawym miejscu gdzie nie znajdziecie nudy sprawdźcie sami jak wiele oferuje to malownicze miasteczko u stóp królowej Karkonoszy którą jest bez wątpienia Śnieżka

(1603,3 m n.p.m.)

Do zobaczenia w Karpaczu!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.