Aktualności

Wiosna w tym roku bardzo powolutku się rozkręca. Góry wciąż pokryte są grubą warstwą śniegu. Liczymy jednak na to, że najbliższe dni przyniosą nam trochę słońca a goście, którzy odwiedzają nasze miasto będą mogli cieszyć się kontaktem z naturą. Zapraszamy do skorzystania z przejazdu naszą koleją linową.

KOLEJ LINOWA


Sześcioosobowa kolej linowa w Białym Jarze startuje w samym środku Karpacza- dokładnie na granicy między dolnym a górnym Karpaczem. To właśnie w tym miejscu znajdziecie większość szlaków turystycznych. A wjazdem naszą koleją świetnie urozmaicicie swoją wyprawę w góry. 

Kolej dostępna będzie dla turystów pieszych i rowerowych w następujących dniach i godzinach:

29.04 (piątek) – 08.05 (niedziela) 08:30 – 17:00

13.05 - 15.05 8:30 - 17:00

20.05 - 22.05 8:30 - 17:00

27.05 - 29.05 8:30 - 17:00

Pełen cennik przejazdów dostępny jest pod tym linkiem: TUTAJ.

 

VILLA WINTERPOL


To komfortowa, nowoczesna i przestronna Villa zlokalizowana w dolnej części stoku w Białym Jarze. Jej lokalizacja na granicy miasta i Karkonoskiego Parku Narodowego sprawia, że jest bardzo ciekawą propozycją dla osób wybierających się na wypoczynek do Karpacza. Z jednej strony bliskość centrum miasta, a z drugiej strony możliwość obcowania z naturą i górami.

Villi Winterpol do dyspozycji turystów znajdują się nowoczesne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z gości może korzystać z ogólnodostępnych aneksów kuchennych, kącika zabaw dla dzieci jak i obfitych śniadań serwowanych w Bistro & Grill Bar WinterFoodDla wszystkich gości w trakcie całego pobytu dostępny jest bezpłatny bufet z kawą i herbatą, bilety na kolej linową oraz dostęp do internetu wi-fi.

 

GASTRONOMIA


Przy górnej stacji kolei (około 200m) w bezpośrednim sąsiedztwie Dzikiego Wodospadu znajduje się Bar Arenka czynny od godziny 10:00.

 

WIELE MOŻLIWOŚCI


Karpacz to doskonała propozycja dla osób które cenią sobie kontakt z naturą, a jednocześnie oczekują wielu ciekawych miejsc z atrakcjami turystycznymi. Mnogość szlaków turystycznych daje możliwość aktywnego wypoczynku i obcowania z naturą.

Dlatego jeśli jesteście spragnieni wypoczynku w ciekawym miejscu gdzie nie znajdziecie nudy sprawdźcie sami jak wiele oferuje to malownicze miasteczko u stóp królowej Karkonoszy, którą jest bez wątpienia Śnieżka (1603,3 m n.p.m.)

 

Do zobaczenia w Karpaczu!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.