Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

Z GŁOWĄ W GÓRACH

Już w najbliższy weekend, w dniach 20 – 21 stycznia

Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka

w ramach akcji „Z głową w górach” odwiedzą Karpacz

i zaproszą słuchaczy na „zimowe” plenerowe audycje.


W programie ciekawe wywiady, spotkania z dziennikarzami Jedynki i Trójki
oraz liczne atrakcje. Podczas tegorocznych ferii redaktorzy Polskiego Radia będą kolejno odwiedzać górskie miejscowości:
Zieleniec, Krynicę – Zdrój, Szczyrk, Czarną Górę oraz Ustrzyki Dolne.Cykl „Z głową w górach” to akcja zainicjowana przez Program 1 Polskiego Radia oraz radiową Trójkę. Dziennikarze Polskiego Radia w ramach akcji odwiedzają  popularne miejscowości górskie i realizują plenerowe audycje,

aby móc spotkać się ze swoimi słuchaczami.

Działania publicznego nadawcy radiowego mają na celu propagowanie aktywnego wypoczynku, bezpieczeństwa na stokach oraz zaprezentowanie walorów turystycznych, krajoznawczych i kulturowych odwiedzanych miejsc.  


Już w piątek, 20 stycznia na antenie Programu 1 Polskiego, w audycji „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00) będzie można usłyszeć ciekawe rozmowy i relacje na które zaprosi Anna Will. 


W sobotę, 21 stycznia plenerowe wydanie „Jedynego Takiego Miejsca”

(godz. 9.00). Słuchacze będą mogli spotkać się i porozmawiać z prowadzącą audycję – Sławą Bieńczycką.


W ramach projektu „Z głową w górach” na radiowe relacje z malowniczych Sudetów zaprosi także reporter Jedynki – Patryk Bedliński. Ponadto relacji będzie można wysłuchać w weekendowych serwisach radiowej Jedynki oraz w mediach społecznościowych stacji.


Karpacz odwiedzą także dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia.

20 stycznia, w piątek o godz. 10.00 będzie można wysłuchać plenerowej audycji „Zapraszamy na weekend”, którą poprowadzi Piotr Firan. Podczas wydarzenia, Michał Margański zaprezentuje sety DJ-skie.

O godz. 19.00 radiowa „Lista Przebojów Trójki” – na audycję zaprosi Tomasz Miara. W sobotnie popołudnie słuchacze będą mogli wysłuchać audycji

„Login: Aktywni” (godz. 15.00) – prowadzący Piotr Firan. Ponadto ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.

- Podczas drugiego weekendu "Z głową w górach" odwiedzimy Karpacz. Naszym najbardziej ambitnym celem będzie wejście na Śnieżkę. Poza tym opowiemy o historii okolicy. Odwiedzimy Muzeum Zabawek, Historyczny Park Miniatur. Wybierzemy się też na wędrówkę szlakami - zobaczymy m.in. skały na Karpatce. Zostaniemy także wciągnięci przez anomalię grawitacyjną - w Karpaczu jest bowiem miejsce, gdzie pojazdy same podjeżdżają pod górę. Oprócz tego będziemy się też uczyć jeździć na nartach, ale to w audycji

„Login: Aktywni” – zapowiedział Paweł Turski, dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia.


Dziennikarze cyklu „Z głową w górach” już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Zieleniec (27-28 stycznia), Krynicę – Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego).***
Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce, emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada cztery ogólnopolskie Programy – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin, Polskie Radio Kierowców i Polskie Radio dla Ukrainy. Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.


Więcej informacji:

Wydział Public Relations

Polskie Radio S.A.  

public.relations@polskieradio.pl

www.polskieradio.pl