Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

Święta i Sylwester w Białym Jarze

Ależ ten czas szybko płynie, jeszcze nie tak dawno rozpoczynaliśmy sezon na #szusowanko, a przed nami już Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Jak co roku Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar zaprasza w tym czasie wszystkich miłośników #szusowanka gdzie na miejscu czeka wiele możliwości i atrakcji.


Okres Świateczno – Norworoczny to moment na który wielu z nas czeka cały rok. Rodzinne spotkania w rodzinnej atmosferze, nieco wolniej płynący czas, tradycyjne potrawy na wigilijnym stole, drzewa oprószone śniegiem, a po wszystkim odrobina aktywności na stoku. Tak właśnie mogą wyglądać święta w Karpaczu na stoku w Białym Jarze.


Magiczny czas w magicznym miejscu


Różnie to bywa z białymi Świętami. W miastach i na nizinach nie zawsze w tym czaise można spotkać śnieg w okresie Świąt. Ale są miejsca gdzie śnieg jest jpewniakiem. Takim miejscem bez wątpienia jest Stacja Narciarska Winterpol Karpacz, która jak co roku w tym okresie dostępna jest codziennie dla wszystkich którzy w przerwie świętowania chcą zaznać trochę aktywności na stokach.


Od 22 grudnia stacja narciarska Winterpol Karpacz działa codziennie 09:00 do 21:00 – mowa o wyciągu, stokach, wypożyczalniach sprzętu, szkołach narciarskich oraz punkty gastronomiczne. Wyjątkiem będzie jedynie dzień Wigilii – tego dnia zapraszamy od 09:00 do 16:00.


Korzystając z okazji pragniezmy życzyć Państwu:


Niech magiczna noc Wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bozęgo Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. 


Sylwester pod gwiazdami


Coroczną tradycją w stacji narciarskiej Biały Jar jest Sylwester na Stoku. Bez wątpienia jest propozycja dla osób które nie przepadają za domówkami czy wystawnymi balami. Co ważne Sylwester na stoku nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest dostępny dla wszystkich chętnych, nawet w opcji last minute.

Aby skorzystać z oferty Sylwester na stoku należy w dniu 31 grudnia zakupić w kasie ośrodka specjalny karnet ważny w godzinach 19:00 – 01:00 w cenie 110 PLN normalny i 100 PLN ulgowy. Tego dnia wszystkie pozostałe karnety z cennika są ważne do godziny 21:00 .


W noc Sylwestrową czynne będą również nasze wypożyczalnie M&M Karpacz oraz Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood przy Villi Winterpol. Tradycyjnie też cały wieczór na tarasie Villi będzie grał DJ tak by Nowy Rok przywitać energicznie w rytmie muzyki. 


W Nowy Rok (od 1 stycznia) Stacja Narciarska będzie czynna tak jak zawsze – czyli codziennie od 09:00 do 21:00.

Komfortowe noclegi przy stoku


W Białym Jarze bezpośrednio przy stoku zlokalizowana jest Villa Winterpol, która w swoich wnętrzach oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wysublimowane i nowoczesne oraz rodzinna atmosfera zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie.


Goście Villi Winterpol mają do dyspozycji ogólnodostępne aneksy kuchenne, kącik zabaw dla dzieci oraz obfite śniadania serwowane w Bisto & Grill Bar WinterFood w formie bufetu. W obiekcie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest profesjonalna narciarnia z wyjściem bezpośrednio na stok.