Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

Święta i Sylwester w Białym Jarze

Dużymi krokami zbliża się wyjątkowy i magiczny czas jakim są święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Jak co roku Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar zaprasza w tym czasie w swoje progi gdzie na miłośników #szusowanka czeka wiele możliwości i atrakcji.


Okres Świateczno – Norworoczny to moment na który wielu z nas czeka cały rok. Rodzinne spotkania w rodzinnej atmosferze, nieco wolniej płynący czas, tradycyjne potrawy na wigilijnym stole, drzewa oprószone śniegiem, a później odrobina aktywności na stoku. Tak właśnie mogą wyglądać święta w Karpaczu na stoku w Białym Jarze.


Magiczny czas w magicznym miejscu


Różnie to bywa z białymi Świętami. W miastach i na nizinach nie zawsze w tym czaise można spotkać śnieg w okresie Świąt. Ale są miejsca gdzie śnieg jest niemalże pewny. Takim miejscem bez wątpienia jest Stacja Narciarska Winterpol Karpacz, która jak co roku w tym okresie dostępna jest codziennie dla wszystkich którzy w przerwie świętowania chcą zaznać trochę aktywności na stokach.


W nadchodzącym sezonie nasza stacja działać będzie w okresie świąt codziennie od 09:00 do 21:00 – mowa o wyciągu, stokach, wypożyczalniach sprzętu jak i szkołach narciarskich. Wyjątkiem będzie jedynie dzień Wigilii – tego dnia zapraszamy od 09:00 do 16:00.


Sylwester pod gwiazdami


Jak co roku zapraszamy do spędzenia nocy Sylwestrowej na stokach w Białym Jarze. Bez wątpienia jest propozycja dla osób które nie przepadają za domówkami czy wystawnymi balami. Co ważne Sylwester na stoku nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest dostępny dla wszystkich chętnych.

Aby skorzystać z oferty Sylwester na stoku należy w dniu 31 grudnia zakupić w kasie ośrodka specjalny karnet ważny w godzinach 19:00 – 01:00 w cenie 100 PLN normalny i 90 PLN ulgowy. Tego dnia wszystkie pozostałe karnety z cennika są ważne do godziny 21:00 .


W noc Sylwestrową czynne będą również nasze wypożyczalnie M&M Karpacz oraz Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood przy Villi Winterpol. Tradycyjnie też cały wieczór na tarasie Villi będzie grał DJ tak by Nowy Rok przywitać energicznie w rytmie muzyki. 


W Nowy Rok (od 1 stycznia) Stacja Narciarska będzie czynna tak jak zawsze – czyli codziennie od 09:00 do 21:00.


Komfortowe noclegi przy stoku


W Białym Jarze bezpośrednio przy stoku zlokalizowana jest Villa Winterpol, która w swoich wnętrzach oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wysublimowane i nowoczesne oraz rodzinna atmosfera zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie.


Goście Villi Winterpol mają do dyspozycji ogólnodostępne aneksy kuchenne, kącik zabaw dla dzieci oraz obfite śniadania serwowane w Bisto & Grill Bar WinterFood w formie bufetu. W obiekcie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest profesjonalna narciarnia z wyjściem bezpośrednio na stok. Istnieje również możliwość pobytów z karnetami wliczonymi w cenę pobytu.