Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

Ostatnia prosta do zimy!

Zaczynamy oficjalne odliczanie do sezonu zimowego 2022 / 2023. Po sezonowych przeglądach, serwisach kolei oraz systemu naśnieżania nie pozostaje nic innego jak czekać na pierwsze przymrozki które umożliwią rozpoczęcie naśnieżania. W sklepie internetowym do końca listopada wciąż dostępne są wybrane karnety z rabatami sięgającymi do 25%.


Przedsprzedaż karnetów z rabatami


Tradycyjnie przed sezonem zimowym w sklepie internetowym można zakupić karnety z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet do 25% co w praktyce pozwala oszczędzić przeszło 130 PLN. W przedsprzedaży dostępne są wybrane karnety obowiązujące w sezonie 2022 / 2023:

  • Karnet 2 dniowy 09:00 – 21:00 dzień po dniu dostępny z rabatem 20% (oszczędność 42 PLN)
  • Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 dzień po dniu dostępny z rabatem 20% (oszczędność 60 PLN)
  • Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 na dowolne dni z 6 wybranych dostępny z rabatem 20% (oszczędność 67 PLN)
  • Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 dzień po dniu dostępny z rabatem 20% (oszczędność 90 PLN)
  • Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 na dowolne dni sezonu dostępny z rabatem 20% (oszczędność 131 PLN)

Zakupione SKI Passy zostają wysłane poczta na wskazany adres pocztowy, a całość pakietu można uzupełnić o kartę z dedykowaną grafiką (idealny pomysł na prezent) bądź dokupić ubezpieczenie obowiązujące w czasie korzystania z SKI Passu.


Istnieje również możliwość zakupu vouchera (bez wysyłki na wskazany adres). Wówczas odbiór karnetu odbywa się bezpośrednio w automacie sprzedażowym, który znajduje się przy dolnej stacji wyciągu (przy ul. Turystycznej). 

Pakiety dydaktyczne w szkole narciarsko snowboardowej


W przedsprzedaży dostępne są również kursy szkoleniowe w szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz. Do 15 Listopada można nabyć pakiety szkoleniowe z rabatami do 10% co w praktyce przekłada się na oszczędność od 56 PLN do 168 PLN w zależności od rodzaju pakietu. Dostępne pakiety w przedsprzedaży to 4h, 8h oraz 12h zajęć szkoleniowych.


Warto podkreślić, że szkoła M&M Karpacz posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN co daje gwarancję  współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN. Natomiast same zajęcia prowadzone są na stoku dydaktycznym wyposażonym w nowoczesny i bezpieczny wyciąg taśmowy SunKid o długości 50m.  Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciąg kanapowy przy którym zlokalizowane są trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.


Pełna gotowość do sezonu


Wrzesień i październik w Stacji Narciarskiej Biały Jar upłyną na intensywnych przygotowaniach do sezonu zimowego. Kolej linowa przeszła wszystkie niezbędne serwisy, przeglądy i odbiory tak by jej użytkowanie w sezonie było bezpieczne. Również system naśnieżania na który składają się tradycyjne armatki oraz fabryka śniegu są już w pełnej gotowości.


W pierwszej połowie listopada rozpocznie się również produkcja śniegu z użyciem fabryki śniegu (Snow Factory). Jest to zaawansowane technologicznie urządzenie i jedno z nielicznych w Polsce. Fabryka śniegu daje możliwości produkcji śniegu nawet w dodatnich temperaturach, nawet tych sięgających do +20 stopni. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w trakcie organizacji zarówno wielu wydarzeń zimowych, jak i letnich. Fabryki śniegu są już wykorzystywane w kurortach narciarskich na całym świecie i spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba uzupełnienia śnieżnego puchu.


Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia. Fabryka śniegu gotowa jest do pracy zaraz po podłączeniu do prądu i może pracować przez całą dobę, bez względu na temperaturę powietrza i wody

Komfortowe noclegi przy stoku


W Białym Jarze bezpośrednio przy stoku zlokalizowana jest Villa Winterpol, która w swoich wnętrzach oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wysublimowane i nowoczesne oraz rodzinna atmosfera zapewnią wypoczynek na najwyższym poziomie.


Goście Villi Winterpol mają do dyspozycji ogólnodostępne aneksy kuchenne, kącik zabaw dla dzieci oraz obfite śniadania serwowane w Bisto & Grill Bar WinterFood w formie bufetu. W obiekcie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest profesjonalna narciarnia z wyjściem bezpośrednio na stok. Istnieje również możliwość pobytów z karnetami wliczonymi w cenę pobytu.

Szykujcie się na #szusowanko!


Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – jesień to najpiękniejsza kolorystycznie pora roku. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, górskich wycieczek, uprawiania kolarstwa czy joggingu.


My tymczasem z niecierpliwością odliczamy dni do rozpoczęcia sezonu i z niecierpliwością spoglądamy na termometry w oczekiwaniu na pierwsze przymrozki.  

 Do zobaczenia na stoku już niebawem!!


Luty 2024

Luty 2024

Radio Eska w Białym Jarze

Radio Eska w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Styczeń 2024

Styczeń 2024

Święta i Sylwester w Białym Jarze

Święta i Sylwester w Białym Jarze

Grudniowy ROZKŁAD JAZDY

Grudniowy ROZKŁAD JAZDY

Luty 2024

Luty 2024

Radio Eska w Białym Jarze

Radio Eska w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Luty 2024

Luty 2024

Radio Eska w Białym Jarze

Radio Eska w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze