Informacja o warunkach na stoku

 

facebook.com/WinterpolKarpacz

tel.: 601 449 545

Szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz

 

tel. 601 334 433

Winterpol marketing

 

(media, reklama, współpraca, powierzchnie reklamowe)

tel. 722 230 479

e-mail: marketing@winterpol.eu

Winterpol Karpacz

 

Ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 74 8660 431

e-mail: winterpol@winterpol.eu

Wypożyczalnia M&M

 

Przy dolnej stacji

tel. 518 695 443

Przy ogródku dziecięcym

tel. 601 33 44 33

Villa Winterpol

 

ul. Turystyczna 5

58-540 Karpacz

tel. 661 277 777

e-mail: recepcja@winterpol.eu

Dolnośląska zima na stoku w Białym Jarze

Malownicze górskie szczyty, trasy narciarskie i piesze, tajemnicze podziemia, najwięcej zamków i pałaców w kraju – przez 5 zimowych weekendów reprezentanci regionu zapraszać będą do poznawania, odkrywania i odwiedzania Dolnego Śląska w ramach akcji „Dolnośląska zima”, która zawita w najbliższy weekend 13-14 stycznia na stoku w Białym Jarze.


Już w najbliższy weekend wraz z rozpoczęciem ferii zimowych w stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z licznymi atrakcjami i obiektami turystycznymi zaproszą wszystkich na warsztaty edukacyjne, animacje i wspólne zimowe aktywności. Na odwiedzających czekać będzie oferta regionalnych produktów, degustacje i oraz konkursy.


 „Dolnośląska zima” to znakomity pomysł dla całych rodzin na weekendowy, aktywny wypoczynek. Od stycznia do lutego przygotowaliśmy dla Państwa pięć weekendów pełnych atrakcji. Zachęcam do odkrywania dolnośląskich Sudetów, korzystania z ośrodków narciarskich w górskich kurortach oraz odwiedzenia niezwykłych miejsc naszego regionu. Dolny Śląsk jest najlepszym miejscem na zimowy wypoczynek. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w „Dolnośląskiej zimie” i wspólnego odkrywania piękna naszego regionu! – mówi marszałek Cezary Przybylski.


Atrakcje na ferie w pigułce!


Wśród prezentowanych atrakcji znajdą się, m.in.: serwujące regionalne potrawy Stawy Milickie, Centrum Nauki, Kultury i Sztuki Stara Kopalnia, Miasto Kłodzko, Kolejkowo, Powiat Trzebnicki, Karkonoskie Tajemnice, Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Muzeum Karkonoskie, Zamek Czocha, Koleje Dolnośląskie, Huta Julia, DCS Polana Jakuszycka, Kopalnia Złota, Kopalnia Uranu, Jaskinia Niedźwiedzia, Twierdza Srebrna Góra, Kopalnia Niklu, Chryzoprazu i Opalu, Zamek Książ, Karkonosze – mam w sobie Ducha Gór, Time Gates, Zamek Grodziec, Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.


Przez pięć kolejnych tygodni będziemy mówić o bezpieczeństwie podczas zdobywania szczytów w ramach akcji #Góry bez brawury i zachęcać do spędzania ferii zimowych w naszych kurortach. Prezentowane będą dolnośląskie podziemia promowane hasztagiem #Zgłębiaj tajemnice, a także zamki i pałace znane z akcji Dolny Śląsk #Po królewsku.


Miasteczko „Dolnośląska Zima” będzie dostępna w sobotę i niedzielę od 10:00 do 16:00 w górnej części stoku przy Barze Arenka oraz Szkole i Wypożyczalni M&M Karpacz.


Na #szusowanko w Białym Jarze zapraszamy natomiast codziennie od 09:00 do 21:00.


W sobotę relacje z miasteczka „Dolnośląska Zima” będzie można usłyszeć na antenie Radia Wrocław, które tego dnia również będzie obecne na stoku w Białym Jarze z animacjami i konkursami.


Natomiast na niedzielne relacje z miasteczka zapraszamy do TVP2 na program Pytanie na Śniadanie.