Aktualności

Koniec zimowych ferii zakończymy w Zieleńcu z przytupem! W sobotę, 24 lutego odbędzie się u nas jedna z najbardziej odjechanych imprez na śniegu - będzie to oczywiście konkurs „Zjazd na byle czym”.

W sobotę, 17 lutego odbyły się w Zieleńcu przedostatnie w tym sezonie zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy. Po raz kolejny nie zabrakło sportowych wrażeń, emocji, po raz kolejny wszystkiemu towarzyszyła potężna dawka dobrej zabawy. 

Terminy Dziecięcego Pucharu Orlicy w sezonie 2017/2018

Do zimy pozostała jeszcze chwila, ale już teraz spieszymy z ogłoszeniem, że podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych i w tym sezonie w Zieleńcu rozgrywane będą zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy.

Nie dajemy Wam zbyt wiele czasu na odpoczynek! Już w najbliższą sobotę, 17 lutego odbędą się kolejne zawody Dziecięcego Pucharu Orlicy – tym razem będzie to IV edycja wielkopolska. Szykujcie więc formę i sprzęt, tym bardziej, że cały weekend po raz kolejny wyśmienicie się zapowiada.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.