Ski Bus

BEZPIECZNIE, SZYBKO I KOMFORTOWO

W okresie szczytu sezonu narciarskiego do Zieleńca można dojechać również SkiBusem, który kursuje zarówno z Wrocławia jak i samych Dusznik-Zdroju. Warto wziąć więc pod uwagę takie rozwiązanie, ponieważ wiąże się ono z określonymi korzyściami. 

Pierwsza to przede wszystkim komfort podróży. Nie trzeba „męczyć” się od samego rana za kółkiem – SkiBus ruszając z Wrocławia, dojeżdża do Zieleńca pod sam stok. Można spokojnie zaplanować wyjazd o poranku i powrót wczesnym wieczorem do Wrocławia. Mało tego można do Dusznik-Zdroju przyjechać pociągiem i do SkiBusa wsiąść na Placu Warszawy. Poniżej znajdziecie wszystkie interesujące Was szczegóły. 

 

WROCŁAW – ZIELENIEC – WROCŁAW


 

CHCESZ KUPIĆ KARNET TANIEJ? 

przyjedź do Zieleńca właśnie SkuBusem. Podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłych latach, wszyscy goście naszej stacji, którzy zdecydują się na skorzystanie z tego środka lokomocji, otrzymają 15-procentowy rabat na zakup jednodniowego karnetu na 7 godzin, który kosztować będzie 84,00 PLN (cena regularna 99 PLN) w przypadku normalnego i 72,00 PLN (cena regularna 85 PLN) w przypadku ulgowego.

ZAMÓW BILETY JUŻ DZIŚ! 

Bilety na kursy SKIbusa można rezerwować już dzisiaj 

  • mailowo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 
  • telefonicznie dzwoniąc na nr tel. 697 842 777 

Rezerwacji biletu można dokonać najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym wyjazdem (do ceny biletu doliczana jest opłata rezerwacyjna w kwocie 4 zł brutto). 

CENA

Koszt przejazdu zarówno z Wrocławia do Zieleńca, jak i w drugą stronę wynosi 35 złotych. 

KIEDY KURSOWAĆ BĘDZIE SKIBUS? 

SkiBus kursować będzie w okresie od 11 stycznia do 24 lutego w soboty i niedziele. 

PRZYSTANEK POCZĄTKOWY 

Wrocław, Dworzec autobusowy (ul. Sucha, Galeria Wroclavia)

PRZYSTANEK KOŃCOWY 

Zieleniec (przy parkingu głównym) 

ROZKŁAD JAZDY

 

Duszniki-Zdrój – Zieleniec – Duszniki-Zdrój


 

Kursowanie

SkiBus dusznicki rozpocznie kursowanie 25 grudnia i jeździć będzie do 1 marca 2020. Co niezwykle ważne na rozkład jazdy składają się dwie linie, kursy przez 7 dni w tygodniu i pięć kursów w ciągu dnia. Będziecie mogli skorzystać z 20 przystanków rozlokowanych wzdłuż dwóch linii, dodatkowo w samych Dusznikach do Waszej dyspozycji oddane zostają dwa parkingi, przy których możecie pozostawić swoje samochody.

Cena

Przejazd SkiBusem w jedną stronę kosztuje jedynie 5 złotych, dzieciaki do 6 lat są rzecz jasna zwolnione z opłat.

Rozkład jazdy

wszystkie dodatkowe informacje, mapę tras oraz przede wszystkim szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie w specjalnie przygotowanej na tę okazję ulotce, którą pobrać można klikając w poniższy przycisk:

Pobierz

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.