Aktualności

W najbliższą niedzielę (16 stycznia) w szkole T&T zapraszamy na World Snow Day, czyli Światowy Dzień Śniegu. To zakrojona na szeroką skalę kampania, której głównym celem jest promowanie zabawy na śniegu i świeżym powietrzu wśród najmłodszych.

Oprócz samego zachęcania młodszego pokolenia do korzystania ze śnieżnych warunków (narty, sanki i inne zabawy), ważna w całym przedsięwzięciu jest też edukacja. Chodzi o odpowiedzialne korzystanie ze stoków, podnoszenie narciarskich umiejętności, a także zwiększanie świadomości odnośnie do zimowych warunków w ogóle. Co wobec silnych mrozów i aktualnie panującej aury wydaje się być więcej niż zasadne.

W ciągu całego dnia (niedziela 16 stycznia) w naszej szkole T&T Zieleniec będzie okazja do udziału w specjalnie zorganizowanych zajęciach, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa. Od 10:00 do 13:00 (o każdej pełnej godzinie) instruktorzy udzielać będą darmowych (grupowych) lekcji (w sumie 8 godzin lekcyjnych). Zajęcia odbywać się będą przy wyciągu taśmowym WT2, natomiast  zapisy na zajęcia prowadzone będą w szkole T&T.

Całemu wydarzeniu na stoku będzie towarzyszyć Komisarz Lew, który został do nas oddelegowany specjalnie przez Komendę Powiatową Policji w Kłodzku. Komisarz Lew przeprowadzi konkursy z wiedzy o bezpieczeństwie na stoku oraz mini slalom na czas.

Prognozy pogody na najbliższe dni nie ulegają zmianie - mróz i utrzymująca się zmowa aura. Dzięki czemu mamy pewność, że w stacji narciarskiej Zieleniec Sport Arena panować będą nie dobre a doskonałe warunki narciarskie. Oczywiście pobytu w trakcie Światowego Dnia Śniegu nie trzeba ograniczać do godzin wskazanych przy powyższych atrakcjach! Wszak w Zieleńcu szusujemy codziennie od 9:00 aż do 21:00!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.