Aktualności

Na to czekaliśmy – wreszcie porządnie u nas sypnęło! Od jakiegoś już czasu aura było co prawda dla nas bardziej łaskawa, teraz jednak wreszcie doczekaliśmy dostaw świeżego śniegu. Świetnie się składa – ferie w pełni, imprez i atrakcji mnóstwo. Przybywajcie, wpadajcie, korzystajcie!


Przy tej okazji chcieliśmy Was zaprosić na kolejne spotkanie z ekipą Radia Opole - w sobotę 15 lutego. Tym razem jednak program nadawany będzie spod stoku Winterpolu przy pomarańczowej kanapie W3. Za tydzień ( 22 lutego) spotkamy się wspólnie jeszcze przy stoku Diament.

Plan na ten weekend będzie podobny, jak miało to miejsce ostatnim razem. Od samego rana reporterzy Radio Opole w wejściach na żywo będą relacjonować to, co się u nas dzieje i na bieżąco informować o panujących w Zieleńcu warunkach. Od 12:00 do 14:00 audycję Katarzyny Zawadzkiej „Ze zdrowiem Ci do twarzy” w sposób wyjątkowy poprowadzi Agnieszka Zientarska. Natomiast od 14:00 do 16:00 Tomasz Wojtyłko będzie patrolował Zieleniec a co znajdzie? O tym z pewnością barwnie opowie w audycji Justyny Marcińskiej „Eko Wyścig”.

Przypominamy, że Radia Opole możecie słuchać na następujących częstotliwościach:

W całym regionie 103,2 FM
Brzeg – 88 FM
Głubczyce – 94,8 FM[2]
Namysłów – 107,7 FM[2]
Olesno – 89,1 FM[2]
Opole – 101,2 FM[2]
Paczków – 92,6 FM[2]
Strzelce Opolskie – 105,1 FM[2]

oraz oczywiście w internecie na www.radio.opole.pl i w systemie DAB+.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.