Aktualności

W tym roku nie będzie inaczej. Zgodnie ze starą jak świat zasadą „Kto pierwszy, ten taniej kupuje”, ruszamy z przedsprzedażą karnetów na sezon narciarski 2019/2020! Kupując skipass do końca września lub do wyczerpania zapasów, będziecie mogli naprawdę sporo zaoszczędzić.


Do pierwszych opadów śniegu w Zieleńcu zostały jakieś dwa miesiące, do pierwszego #szusowanka pewnie dwa tygodnie więcej. Czas leci szybko, co w kontekście oczekiwania na początek sezonu jest akurat dobrą wiadomością. Można, a nawet trzeba wypełniać go jesiennymi wizytami w Zieleńcu, aby złapać trochę oddechu i zbudować nieco fizycznej formy. Wierzymy, że zima będzie w tym roku długa i śnieżna, i przyjdzie nam na deskach spędzić wiele kapitalnych chwil.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach, przedsprzedaż podzielona została na kilka okresów. Im bliżej początku sezonu, tym rabat na zakup karnetów jest oczywiście niższy. Nie jest tajemnicą, że oferta najkorzystniej przedstawia się w okresie pierwszym, który trwa od 14 do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Jakie będą zatem w tym roku opcje do wyboru?

Najkorzystniejszy będzie oczywiście zakup karnetu na 6 dowolnych dni (po 12 godzin dziennie) w trakcie całego sezonu narciarskiego. Jest to doskonała opcja dla osób, które wpadają do Zieleńca zimą spontanicznie. W tym przypadku rabat wynosi aż 35%, co w praktyce przekłada się na przeszło 200 złotych oszczędności!

Jednak warto również skorzystać z innych opcji karnetów, w które zaopatrzyć się można jeszcze przed początkiem narciarskiego sezonu (oj, jak my lubimy te określenia - początek sezonu narciarskiego!):

25% zniżki otrzymacie na zakup karnetów:

    2-dniowego karnetu non-stop (48 złotych oszczędności)
    3-dniowego karnetu non-stop (67 złotych oszczędności)
    6-dniowego karnetu non-stop (122 złotych oszczędności)

Wszystkie karnety ważne są w dniu wykorzystania przez 12 godzin (od 9:00 do 21:00).

Natomiast 30% rabat obowiązuje na:

    3-dniowy karnet na dowolne dni w trakcie całego sezonu (90 złotych oszczędności w porównaniu z ceną regularną).

Przypominamy także, że każdy karnet można spersonalizować, dodając do niego indywidualną grafikę bądź zdjęcie, i jest on później wysyłany na wskazany przez Was adres. Dodatkowo w naszym internetowym sklepie oprócz karnetów możecie nabyć także:

    specjalne ubezpieczenie (Signal Iduna)
    kurs jazdy na nartach lub snowboardzie w szkole T&T. W pierwszej fazie przedsprzedaży będziecie mogli zaoszczędzić od 50 do nawet 150 złotych!

Przedsprzedaż właśnie ruszyła i jej pierwszy okres potrwa do 30 września (lub do wyczerpania dostępnych w tej fazie liczby karnetów, która w każdej fazie jest ograniczona). Warto więc niespecjalnie z decyzją zwlekać, postępując zgodnie z inną, złotą zasadą „im szybciej, tym taniej!”.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.