Aktualności

Serdecznie zapraszamy do nowego biura sprzedaży inwestycji INFINITY Zieleniec ski & spa znajdującego się tuż obok placu budowy, naprzeciwko Pomarańczowej Kolei Linowej Winterpol.


INFINITY Zieleniec ski & spa to nowoczesny aparthotel, oferujący apartamenty na sprzedaż w systemie condo.  Atutem tej leżącej bezpośrednio na stoku narciarskim inwestycji jest nie tylko unikalna koncepcja architektoniczna, ale też gwarantowana stopa zwrotu, wynosząca aż 7% w skali roku od zainwestowanej kwoty netto.

Bezpieczeństwo i pewny zysk
System condo to popularna na całym świecie forma inwestowania w nieruchomości hotelowe. Bezpieczny model biznesowy zapewnia z jednej strony pewny, długoterminowy zysk przy jednorazowej inwestycji, z drugiej daje inwestorowi możliwość korzystania z własnego apartamentu w ramach pobytów właścicielskich. Inwestorzy kupują wykończone apartamenty w obiekcie hotelowym, które następnie wynajmowane są pod nieobecność właściciela, przynosząc wymierne korzyści obu stronom. Inwestycja w prestiżowe nieruchomości hotelowe zawsze się opłaca i przynosi zysk większy niż standardowe formy inwestowania, takie jak lokata bankowa. Dzięki umowie najmu z operatorem, właściciel zyskuje stopę zwrotu na poziomie 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku, niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie.

Przemyślana koncepcja architektoniczna
INFINITY Zieleniec ski & spa to aparthotel, o powierzchni ok. 40 000 m2, który będzie składał się z trzech brył, usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków w centrum Zieleńca.

Jako pierwsza tak ekskluzywna inwestycja w regionie, INFINITY Zieleniec ski &spa wypełni niszę ofertową wśród lokalnych obiektów noclegowych. Bryła budynku została opracowana w taki sposób, by wkomponować się w górski krajobraz i otaczającą przyrodę. W rzucie projektowym widać, że obiekt jest przytulony do zbocza, które stanowi jedną ze ścian.
Dzięki temu, że widoczna jest tylko górna część kondygnacji, z licznymi przeszkleniami i przemyślanym systemem świetlnym, osiągnięto efekt wizualnej lekkości.
Za sam projekt, ale także wprowadzenie wielu ekologicznych rozwiązań, odpowiada doświadczone biuro architektoniczne. Dopracowane systemy monitoringu ograniczą zużycie wody i energii potrzebnej do ogrzania i oświetlenia obiektu. Warto tu wspomnieć chociażby o trójwarstwowych oknach, wysokich parametrach izolacji czy czujnikach zużycia wody oraz energii elektrycznej. Wszystkie prace prowadzone są z poszanowaniem przyrody, by powstałe obiekty były naturalnym elementem otaczającej przestrzeni. Związek z naturą zostanie dodatkowo podkreślony przez zastosowanie drewnianych elementów w elewacji budynku.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ I WYSOKI STANDARD
W obiekcie znajdą się luksusowe apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe, w większości wyposażone w balkony lub loggie z malowniczym widokiem na górskie stoki. Przemyślany rozkład pomieszczeń, wyjątkowe wykończenia i znakomitej jakości materiały zapewnią niesamowity komfort pobytu i poczucie obcowania z designem na światowym poziomie.
Dla gości udostępnione zostaną liczne atrakcje, basen ze strefą spa&wellness, restauracje, oraz podziemny parking. Bogate zaplecze konferencyjne umożliwi organizację szkoleń oraz eventów integracyjnych dla pracowników i kontrahentów. W trosce o komfort narciarzy powstaną narciarnie oraz strefa après-ski.
W lipcu został uruchomiony drugi etap sprzedaży. Oferta została poszerzona o 200 nowych, komfortowych apartamentów, sprzedawanych na preferencyjnych warunkach.

Doświadczony deweloper, który zna i kocha góry
Projekt kompleksowo realizuje spółka Czarna Góra Apartamenty. Jest to polski deweloper z bogatym doświadczeniem w budowie górskich obiektów hotelowych w systemie condo. Spółka wybudowała juz kilka podobnych obiektów w Kotlinie Kłodzkiej.

Niezwykła lokalizacja i unikalny mikroklimat
INFINITY Zieleniec ski & spa powstaje w sercu Zielenic Ski Arena – jednego z najsłynniejszych i najchętniej odwiedzanych o każdej porze roku ośrodków górskich w kraju. Taka lokalizacja zapewnia stały dopływ gości, których przyciąga tu dzika sudecka przyroda oraz znakomite warunki narciarskie. Uznaniem gości cieszy się też unikalny mikroklimat, zbliżony do alpejskiego. Ma to korzystny wpływ na organizm i sprzyja zwiększeniu produkcji czerwonych krwinek. Niezaprzeczalnym atutem są warunki pogodowe, które sprawiają, że pokrywa śnieżna zalega na stokach Zieleńca przez ponad 160 dni w roku. Dzięki temu, zimowy sezon narciarski jest tu o wiele dłuższy niż w innych ośrodkach w kraju. Do korzystania z uroków zimy w Zieleńcu zachęca także znakomita infrastruktura - do dyspozycji odwiedzający mają między innymi 6 kolei linowych, ponad 23 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, 24 wyciągi, snow park oraz tory snow crossowe.
Latem na gości czeka równie dużo atrakcji, z których warto wymienić chociażby przepiękne szlaki turystyczne dla rowerzystów i piechurów, łowisko pstrąga, Rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem, ośrodek jeździecki, Ski Grass, Disc Golf Park, Mountainboard czy całoroczne koleje linowe.

System condo – inwestycja, wypoczynek, zysk
INFINITY Zielenic ski & spa daje inwestorom unikalną możliwość stania się właścicielem ekskluzywnego apartamentu, który bez dodatkowego wkładu zapewnia stały dochód. To wygodna i innowacyjna forma inwestycji, której bezpieczeństwo zapewnia dodatkowo księga wieczysta lokalu, a gwarantowany zysk w wysokości 7% rocznie od zainwestowanej kwoty netto przewyższa wielokrotnie oferowane przez banki oprocentowanie lokat. Zyski wypłacane są niezależnie od faktycznego obłożenia hotelu.
Warto przypomnieć, że inwestycja jest jednorazowa z możliwością odzyskania podatku VAT także przez osoby fizyczne. Umowy są zawierane na 5 lub 10 lat bądź na czas nieokreślony. Wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) są po stronie doświadczonego operatora.
Jednak bezpieczny dochód to nie wszystko – inwestor zyskuje możliwość korzystania z apartamentu w trakcie pobytów właścicielskich; zyskuje też dostęp do strefy spa oraz części basenowej na preferencyjnych warunkach. Szeroki wybór terminów pobytów właścicielskich pozwala cieszyć się apartamentem zimą jak i latem oraz jednocześnie zarabiać.

Biuro sprzedaży apartamentów w Zieleniec SKI Arena

Serdecznie zapraszamy do nowego punku sprzedaży apartamentów znajdującego się tuż przy placu budowy, naprzeciwko pomarańczowej kanapy Winterpol. Biuro otwarte jest w każdy weekend do końca ferii zimowych. Doradcy klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące systemu condo.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 74 306 76 06 lub https://infinity-zieleniec.plzdjcia-na-strone-Winterpol2
zdjcia-na-strone-Winterpol1
zdjcia-na-strone-Winterpol3
zdjcia-na-strone-Winterpol4
zdjcia-na-strone-Winterpol5
zdjcia-na-strone-Winterpol6
zdjcia-na-strone-Winterpol7
zdjcia-na-strone-Winterpol8
zdjcia-na-strone-Winterpol2 zdjcia-na-strone-Winterpol1 zdjcia-na-strone-Winterpol3 zdjcia-na-strone-Winterpol4 zdjcia-na-strone-Winterpol5 zdjcia-na-strone-Winterpol6 zdjcia-na-strone-Winterpol7 zdjcia-na-strone-Winterpol8

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.