Aktualności

Podjęliśmy próbę, jednak w rywalizacji z aurą musieliśmy dać za wygraną - w te święta już kręcić w Zieleńcu nie będziemy. Nie zmienia to jednak niczego - podtrzymujemy nasze gorące zaproszenie do spędzenia w Zieleńcu wielkanocnych świąt.


Łezka w oku się kręci. Nie było jednak innego wyjścia - tegoroczne święta w Zieleńcu białe nie będą. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy - Wielkanoc w kalendarzu w tym sezonie wypadła bardzo późno, bo aż w połowie kwietnia. Rok temu było to 27 marca, a dwa lata temu 5 kwietnia. Mimo to podjęliśmy i w tym roku próbę utrzymania choćby minimalnych warunków narciarskich. Niestety wobec bardzo wysokiej momentami temperatury, opadów deszczu i silnego wiatru, nie mieliśmy tak naprawdę szans.

Ale przecież nie samymi nartami człowiek żyje. Tym serdecznie zapraszamy Was zatem do odwiedzenia Zieleńca w okresie wielkanocnych świąt. W tym czasie na pewno funkcjonować będzie u nas kolej Nartorama, która czynna będzie w od soboty do świątecznego poniedziałku (15 do 17 kwietnia) w godzinach od 10:00 do 16:00. Umożliwi ona szybsze dostanie się na grań gór Orlickich, skąd oprócz pięknych panoram i możliwości odwiedzenia kultowego czeskiego schroniska - Masarykovej Chaty - otwiera się mnóstwo możliwości jeśli chodzi o wiosenne spacery i dłuższe wędrówki. W prawo, w lewo czy przed siebie - opcja zależy już wyłącznie od Was. Wszędzie tam jest pięknie, urokliwa jest też strzelająca wiosenna przyroda.  

Kanapa Nartoramy kursować będzie co 30 minut (pełne godziny i połówki). Istnieje oczywiście możliwość uruchomienia kanapy również w tygodniu dla grup minimum 20 osób na indywidualne zamówienie po uprzednim kontakcie telefonicznym 665 254 504.

Ceny przedstawiają się następująco:
• Dwustronny (wjazd i zjazd): 16 normalny i 12 ulgowy
• Jednostronny (wjazd lub zjazd): 10 normalny i 8 ulgowy

Większość zieleneckich pensjonatów i hoteli przygotowała świąteczną ofertę pobytu z wielkanocnym śniadaniem, jednak do Zieleńca warto wybrać się także w dwóch innych przypadkach - w sytuacji, w której jest się w okolicy (Polanica, Kudowa, Duszniki-Zdrój) lub też potraktować Zieleniec jako bazę wypadową dla innych atrakcji Kotliny Kłodzkiej.

Niezależnie od ostatecznej formy i charakteru pobytu w Zieleńcu, wszystkim, którzy go odwiedzą, a także wszystkim, którzy byli z nami przez ostatni narciarski sezon życzymy spokojnych, słonecznych i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Mamy nadzieję, że uda się Wam na chwilę zwolnić, spędzić więcej czasu z najbliższymi, a także odpowiednio (aktywnie) wypocząć. Wszak relaks niejedno ma imię. Wesołego Alleluja!


Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.