Aktualności

Spoglądamy przez okno, na termometry i na prognozę pogody. I chyba dokładnie takiego stanu rzeczy życzylibyśmy Wam i sobie w zbliżającym się roku. Lekkiego mrozu, alpejskiego słońca i znakomitych warunków na stokach.


Nie możemy się nadziwić - aura w ciągu ostatnich dni jest naprawdę wyśmienita. Warto było czekać, żeby mieć możliwość pożegnania starego i powitania nowego roku w takich warunkach. Do tego ciągnące się kilometrami piękne panoramy na sudeckie masywy górskie, wśród których w oddali dominują oczywiście Karkonosze. Mieszkamy w Zieleńcu, pracujemy tu przecież niemal każdego dnia, a wciąż to miejsce potrafi nas zadziwiać i zaskakiwać.

Niemal wszystkie z 22 kilometrów dostępnych w Zieleńcu tras narciarskich są otwarte. Ale gorąco zachęcamy także do wypadu na narty biegowe, a także na górską wycieczkę - również warunki na szlakach są znakomite, a dla takich panoram, jakie w ciągu ostatnich kilku dni można w Zieleńcu i okolicach podziwiać, naprawdę warto trochę bardziej się na trasie zmęczyć.

Wracając do narciarskich tras - leży na nich do 100 cm śniegu, który jest oczywiście odpowiednio wyratrakowany. W razie potrzeby nasze armatki czekają oczywiście w pogotowiu.

Prognoza pogoda na najbliższe dni pozostawia naprawdę niewiele do czynienia. Mróz, w ciągu tygodnia bardziej intensywne opady śniegu, przy stosunkowo niewielkim wietrze - zima trzyma się w Zieleńcu mocno i doskonale, dzięki czemu pełni energii przygotowywać się będziemy do rozpoczęcia zimowych ferii.

A już dzisiaj od godziny 19:00 zapraszamy do spędzenia Sylwestra na stoku. Kręcimy dziś do godziny 01:00 – specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy karnet Sylwestrowy w cenie 85 PLN normalny i 75 PLN ulgowy ważny od 19:00 do 01:00. W godzinach 16:00 - 16:30 odbędzie się również ratrakowanie stoku przy pomarańczowej kanapie - w tym czasie zapraszamy na kanapę W5 przy Vital & SPA Resort Szarotka. Oczywiście punktualnie z wybiciem północy i nastaniem Nowego Roku zapraszamy wszystkich na pokaz sztucznych ogni, który rozświetli niebo nad naszą narciarską stacją. Natomiast w trakcie całego wieczoru (a nawet sylwestrowej nocy) czynne będą także zielenieckie bary, restauracje oraz oczywiście wypożyczalnie sprzętu narciarskiego - do nas można, a nawet trzeba zaglądnąć w sytuacji, w której nie posiada się własnej jednej lub dwóch desek! 1 stycznia wyciągi czynne będą już zgodnie z normalnie obowiązującym harmonogramem, czyli większość z nich uruchomiona zostanie punktualnie o godzinie 9:00, a szusować będzie można do 22:00.

Przy tej okazji chcieliśmy życzyć wszystkim odwiedzającym nasze strony i przekraczają-cym progi naszej narciarskiej stacji wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Niech będzie on przynajmniej tak dobry, jak najlepsze chwilę tego, który właśnie się kończy. Niech nie zabraknie Wam okazji do aktywnego wypoczynku i uprawiania Waszych ulubionych dyscyplin sportowych - mamy nadzieję, że jedną z nich jest narciarstwo.

My aż do kwietnia i później zapewne od końca listopada czekać będziemy na Was w Zie-leńcu - zwarci, gotowi i pełni energii, aby przez te 150 dni w roku udostępnić Wam możli-wie najlepsze warunki w naszej stacji narciarskiej.

Do siego roku i wszystkiego dobrego!

Ekipa Zieleniec Ski Arena

DSC03678
DSC03677
DSC03673
DSC03656
DSC03630
DSC03611
DSC03605
DSC03577
DSC03574
DSC03573
DSC03566
DSC03564
DSC03560
DSC03559
31122016

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.