Aktualności

Święta, święta i po świętach! Ale to nie koniec świętowania, nie koniec zimy i nie koniec doskonałej na śniegu zabawy. Wręcz przeciwnie - dobra zabawa w Zie-leńcu tak naprawdę dopiero się rozkręca!


Święta są cudownym i pięknym okresem, w którym jednak poświęcić czas trzeba na odpoczynek, chwilę refleksji czy wigilijną kolację w rodzinnym gronie. Jednak juz po świętach wchodzimy powoli w okres karnawału, który akurat w Zieleńcu rozpoczniemy wraz z No-wym Rokiem z prawdziwym przytupem. I jak co roku, wiele będzie się u nas działo!

Po pierwsze - narty, narty i jeszcze raz narty (względnie oczywiście snowboard). Trudno, żebyśmy w Zieleńcu zachęcali do uprawiania piłki plażowej czy skoków w dal! Sylwester i Nowy Rok na stoku, jeszcze w aurze, którą mamy u nas od kilku dni, to naprawdę kapitalny pomysł spędzenia czasu.

Przypominamy - w samego Sylwestra jeździmy aż do godziny 1:00 w nocy, wcześniej wi-tając oczywiście na stoku Nowy Rok! Sylwestrowy karnet kosztuje 85 złotych (ulgowy 75) i będzie ważny od 19:00 do 01:00. Karnet będzie do nabycia w wszystkich kasach ośrodka.

Oczywiście punktualnie z wybiciem północy i nastaniem Nowego Roku zapraszamy wszystkich na pokaz sztucznych ogni, który rozświetli niebo nad naszą narciarską stacją. Natomiast w trakcie całe-go wieczoru (a nawet sylwestrowej nocy) czynne będą także zielenieckie bary, restauracje oraz oczywiście wypożyczalnie sprzętu narciarskiego - do nas można, a nawet trzeba zaglądnąć w sytuacji, w której nie posiada się własnej jednej lub dwóch desek!

1 stycznia wyciągi czynne będą już zgodnie z normalnie obowiązującym harmonogramem, czyli większość z nich uruchomiona zostanie punktualnie o godzinie 9:00, a szusować będzie można do 22:00.

Warunki mamy w Zieleńcu niemal idealne. Delikatny mrozik, często opady śniegu, pełna gotowość armatek. Mało tego - prognozy pogody na najbliższe dni, a także noworoczny weekend przedstawiają się… No cóż, nie chcemy zapeszać, więc powiedzmy - korzystnie :)

Rezerwujcie czas i przybywajcie do Zieleńca. Doskonała zabawa gwarantowana!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.