Aktualności

Zwykle na święta życzymy sobie, aby były one zdrowe, spokojne, no i oczywiście wesołe. W tym roku jest podobnie. Jednak dla nas jest jeszcze jedno życzenie nieodzownie ze świętami związane - aby były one białe…


Nie chcemy na razie zapeszać, ale też widzimy, co dzieje się za oknami i jakie są prognozy na najbliższe dni. Święta bez dwóch zdań są i będą białe. I tego się trzymajmy! Zieleniec gorąco zachęca i zaprasza na #szusowanko w świątecznym okresie, który jak co roku będzie tu wyjątkowy.

Oczywiście głównym punktem programu są narty (lub jedna deska - jak kto woli). Ale nie zapominajmy, że święta to także wigilijna kolacja, pasterka, czas na chwilę zadumy, refleksji, ale też wypoczynku w gronie najbliższych. Polacy coraz częściej na święta wyjeżdżają - ale nie w rodzinne strony, a właśnie w góry, na świeże powietrze, żeby w nieco innej, ale nie mniej przyjaznej atmosferze spędzić ten wyjątkowy czas. Nas niezmiernie cieszy to, że tak wielu z Was wybrało w tym roku Zieleniec.

Ale ponieważ nasz kurort leży w tak niewielkiej odległości od większych dolnośląskich miast (Kłodzko, Wałbrzych, Legnica, Wrocław), to gorąco zapraszamy do odwiedzenia ośrodka pomiędzy świątecznymi uroczystościami i obowiązkowymi punktami programu.

24 grudnia wyciągi czynne będą do godziny 16:00. Ale już od 25 grudnia szusować będzie można do 22:00. Czynna w Zieleńcu jest większość wyciągów i kolei narciarskich tras, na których leży do 80 centymetrów śniegu. My oczywiście cały czas śnieżymy i dbamy o to, aby pokrywa śnieżna była stabilna i doskonale przygotowana. Mało tego - w ciągu najbliższych dni ma w Zieleńcu mocno sypać, co jeszcze bardziej poprawi warunki na stokach.

Przy tej okazji chcieliśmy wszystkim Wam - tym spędzającym w Zieleńcu święta, ale i tym, którzy odwiedzą nas w tym czasie na chwilę - zdrowych, rodzinnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Nie są te życzenia może specjalnie oryginalne, ale tak naprawdę, czy inne sprawy są w tym czasie ważniejsze…?

Wesołych Świąt!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.