Aktualności

Nadszedł czas powiedzieć stop przechodzonym balom i nudnym prywatkom. Jeśli Nowy Rok mamy zamiar powitać z prawdziwym przytupem, to musi być to przytup nart o zmrożony śnieg. Najlepiej, jeśli ten śnieg leżeć będzie na jednym ze stoków w Zieleńcu.

Energia, która tak potrzebna będzie przez cały rok. Entuzjazm, którego zabraknąć nam nie może w najtrudniejszych chwilach. Radość, zdrowie i doskonałe samopoczucie - wszystkiego tego potrzebujemy przecież jak tlenu. Czy jest inny sposób rzucenia wyzwania kolejnym dwunastu miesiącom, niż rozpoczęcie nowego roku w fantastycznych górach na nartach? Na pewno przyniesie to lepsze efekty, niż spisywanie dziesiątek noworocznych postanowień, z którymi jak wiadomo, bywa różnie.

Zieleniec Ski Arena jest doskonałym miejscem na sylwestrowo-noworoczne zabawę. I nie mamy na myśli wyłącznie całonocnego szaleństwa na parkiecie, ale szaleństwo przede wszystkim na stoku. Szusować tej nocy na nartach będziemy mogli aż do 1:00 w nocy!

Promocyjne ceny, możliwość jazdy na oświetlonych stokach w ramach jednego karnetu, wypełnione muzyką i świąteczną atmosferą zielenieckie bary i restauracje oraz oczywiście pokaz sztucznych ogni - to tylko niektóre atrakcje jakie kurort szykuje na pożegnanie starego i powitanie nowego roku.

31 grudnia wszystkie karnety z cennika ważne będą do godziny 22:00, natomiast karnet sylwestrowy obowiązywać będzie w ten dzień od godziny 19.00 do 1.00 w nocy 1 stycznia. Jego koszt to tylko 85 zł (normalny) oraz 75 zł (ulgowy). W nowy rok stoki czynne będą od 9:00 do 22:00.

Być może warto jednak już teraz pomyśleć, aby w Zieleńcu zaplanować nieco dłuży pobyt - w tym roku wyjątkowo sprzyja nam kalendarz. Wszak Nowy Rok wypada przecież w piątek, później pozostaje jeszcze cały weekend, który poświęcić możemy na białe szaleństwo. A jeśli zahaczymy jeszcze o Trzech Króli…

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.