Aktualności

Narty w Nowy Rok, narty w ferie, począwszy od początku grudnia - narty w każdy weekend? Dlaczego nie. Chcąc zaplanować zbliżają się zimę i odpowiednio się do niej przygotować warto już dziś kupić karnet do Zieleniec Ski Arena. Tym bardziej, że można skorzystać z rabatu sięgającego nawet 25 procent.

Zieleniec odlicza dni do zimy, a aura coraz bardziej przypomina nam, że jest ona naprawdę blisko. Intensywne prace nad nowymi inwestycjami w Zieleńcu dobiegają powoli końca, w hotelach i pensjonatach coraz częściej dzwonią telefony i dokonywane są rezerwacje na sezon narciarski. Chcą wyjść na przeciw wszystkim, którzy planując odwiedzić nasz kurort tej zimy, proponujemy zakup jednego karnetu na wszystkie zielenieckie wyciągi i koleje nawet do 25 proc. taniej w stosunku do ceny, która obowiązywać będzie w trakcie sezonu.

Od 16 października do 15 listopada proponowany rabat będzie wynosił 25% na karnety 3 dniowe i 6 dniowe do wykorzystania w dowolne dni sezonu. Ponadto z rabatem 20% dostępne karnety 2, 3 i 6 dniowe ważne dzień po dniu. Najmniejszy bo 15% rabat obejmować będzie karnet na 4 dowolne dni po 4 godziny. Dodatkowym bonusem będzie ważność karnetów, które standardowo ważne są przez 7 godzin dziennie, ale ramach promocji będą ważne przez 10 godzin dziennie.

Zakup karnetów możliwy jest poprzez stronę internetową. Wystarczy przejść do naszego sklepu i wybrać interesującą nas opcję. Opłacony karnet wysłany zostanie pocztą na wskazany adres. Warto także skorzystać także z opcji dodatkowych - możliwości wykupienia kursu jazdy na nartach lub ubezpieczenia.

 

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.