Aktualności

Choć mamy przed sobą jeszcze piękną, złotą polską jesień, kurort narciarski Zieleniec Ski Arena rozpoczął ostatnią fazę przygotowań do zbliżającego się sezonu zimowego. Już od 15 września wszyscy pasjonaci narciarstwa mogą w sieci kupować karnety, które będą mogli wykorzystać tej zimy na stokach Zieleniec SKI Arena.

Oferta promocyjna, która jest w Zieleńcu nowością, obejmuje karnety na sezon narciarski 2015/2016 i dotyczy zarówno karnetów dwu-, trzy-, cztero-, jak i sześciodniowych, które nabyć można wyłącznie w internecie w okresie od 14 września do 15 października. Co jednak najważniejsze, zakup karnetu w tym czasie uprawnia do skorzystania z rabatu, którego wysokość w większości przypadków wynosi 30 procent. Niższa, 20-procentowa zniżka dotyczy wyłącznie karnetów czterodniowych - na cztery godziny dziennie w cztery dowolne dni. Oferowane w sprzedaży online karnety ważne będą przez 7 godzin od momentu aktywacji. W ramach promocji kupując karnet do 15 października 2015 roku, będzie on ważny nie przez 7, a aż przez 13 godzin (09:00-22:00), co w praktyce oznacza, że 13-godzinny karnet dostępny będzie w cenie 7-godzinnego.


Po okresie promocji, czyli po 15 października, wszyscy chętni dalej będą mieli możliwość zakupu karnetów online, jednak już w innej cenie - im bliżej będziemy rozpoczęcia sezonu narciarskiego, tym mniejsze będą dostępne dla klientów rabaty.

 

Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia kolejnego sezonu narciarskiego. W tym roku mamy dla wszystkich pasjonatów narciarstwa wiele nowości, dlatego już teraz rozpoczynamy sprzedaż karnetów

- mówi Grzegorz Głód, Marketing Manager w Zieleniec Ski Arena.

Zima zapowiada się niezwykle atrakcyjnie - ma być nie tylko śnieżna i mroźna (jak donoszą zaprzyjaźnieni górale), ale pełna atrakcji i wydarzeń, których organizację w Zieleńcu planujemy

- dodaje.

Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu karnetu online, otrzymają go pocztą na wskazany adres. Dodatkowo, na specjalne życzenie Zieleniec Ski Arena przygotuje spersonalizowaną kartę oraz dedykowaną ofertę ubezpieczenia.

Liczba dostępnych w ramach przedsprzedaży karnetów jest limitowana, dotyczy to jednak wyłącznie opcji 4x4 (4 dowolne dni przez 4 godziny), a ich zakup możliwy jest na stronie www.zieleniec.pl. Szczegóły oferty promocyjnej znajdują się w załączniku. Oficjalne rozpoczęcie sezonu narciarskiego planowane jest jak zwykle na początek grudnia.

* * *

Zieleniec Ski Arena to jeden z największych kurortów narciarskich na Dolnym Śląsku, wielokrotnie wyróżniany w plebiscytach i zajmujący czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach (Gazeta.pl, Onet.pl, SkiOnline.pl). Liczne trasy o różnym stopniu trudności, bogata infrastruktura, unikalny klimat i trwający od początku grudnia do końca marca sezon narciarski, to czynniki plasujące to miejsce na mapie najatrakcyjniejszych narciarsko regionów w całej Polsce.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.