Aktualności

12 lutego ponownie otworzyliśmy sezon narciarski w Karpaczu. Wszyscy czekaliśmy na tę chwilę! Działamy dla Was codziennie w godzinach 9:00-21:00.

Na wiadomość o otwarciu stoków narciarskim i branży hotelowej czekaliśmy wszyscy. Zima w tym roku jest wyjątkowo łaskawa i nie odpuszcza. Wysokie mrozy i opady śniegu pozwoliły na przygotowanie dla Was wszystkich tras narciarskich i stworzenia wymarzonych warunków. Wiemy, że bardzo tęskniliście za tym białym szaleństwem.

W związku z tym nasza Stacja Narciarska w Białym Jarze będzie czynna codziennie w godzinach 9:00-21:00.

Czynne mamy 3 trasy o różnym stopniu trudności. Trasa nr 3 -1100m jest to trasa przeznaczona głównie dla osób początkujących, szeroka i łagodna idealnie sprawdzi się w czasie nauki. Trasa nr 2- 800m to szybka przecinka w lesie, na której można nabrać prędkości i ponownie wjechać na trasę nr. 3. Trasa nr 1-600m tuż pod wyciągiem, najtrudniejsza z naszych tras. Świetnie sprawdzi się przy szlifowaniu technik narciarskich.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i aktualnym cennikiem, który możecie znaleźć TUTAJ. Wprowadziliśmy pewne zmiany m.in. podzieliliśmy cennik na taryfę tygodniową i weekendową. 

Oczywiście do Państwa dyspozycji w godzinach pracy wyciągu dostępna jest również SZKOŁA NARCIARSKO- SNOWBOARDOWA M&M Karpacz oraz trzy wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz – dwie przy dolnej stacji i trzecia w górnej części stoku w budynku szkółki przy stoku dydaktycznym.

Jeśli już jesteście w Białym Jarze to zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych – Bistro & Grill Bar Winter Food przy Villi Winterpol w dolnej części stoku oraz Baru Arenka przy szkole M&M Karpacz w górnej części. W związku z panującymi obostrzeniami w barach wydawane są napoje i dania na wyłącznie na wynos. 

BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU

Bazując na aktualnych wytycznych, przepisach i zaleceniach wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia i Rozwoju to na zimę wprowadzamy dodatkowe procedury, które mają na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim turystom, pracownikom jak i mieszkańcom Karpacza.
Dlatego prosimy Was o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dostępnymi pod tym linkiem.

Pamiętajcie również o tych podstawowych zasadach:

• Tam gdzie to możliwe zachowajmy dystans społeczny
• Na terenie całej stacji narciarskiej jak i podczas korzystania z wyciągów jest obowiązek zakrywania ust i nosa
• Pamiętajmy o częstym myciu i dezynfekcji rąk
• Unikajmy podawania dłoni i uścisków
• Pamiętajmy o higienie podczas kichania i kaszlenia
• W miarę możliwości korzystajmy z bezgotówkowych form płatności

Rekomenduje się, aby - o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego - na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno- narciarskiej.

Pamiętajcie, że niezwykle istotne jest również w miarę możliwości zachowanie dystansu w kolejce do wyciągu oraz unikajmy nadmiernego gromadzenia się.

Jeśli Twój stan zdrowia budzi wątpliwości bądź nie czujesz się najlepiej to prosimy o szczególne zachowanie ostrożności i o pozostanie w domu, tak by nie narażać siebie jak i inne osoby.

Kochani – apelujemy do Was o rozsądek i dostosowanie się do panujących wytycznych. Tylko razem możemy osiągnąć sukces i pracować na wspólne bezpieczeństwo nas wszystkich.

Pamiętajcie również, że od nas wszystkich zależy czy sezon narciarski nie zostanie zamknięty.

Zachęcamy przed przyjazdem do lektury pełnej polityki bezpieczeństwa, która znajduje się pod poniższym linkiem: COVID

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.