Aktualności

Od soboty 30 stycznia w Białym Jarze rozpoczynamy edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowbordzie. Oferta kierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą podnosić swoje umiejętności jazdy na nartach czy snowboardzie.

Wprowadzenie zajęć do oferty w Białym Jarze nie jest równoznaczne ze wznowieniem sezonu w naszym ośrodku. Program jest formą edukacji ukierunkowany na podnoszenie narciarskich i snowboardowych umiejętności w połączeniu z aktywnością fizyczną i dbaniem o zdrowie, które w szczególności w tym czasie jest tak bardzo ważne.Warunki uczestnictwa

Program Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe – lekcje jazdy na nartach i snowboardzie będzie realizowany na obszarze zorganizowanego terenu narciarskiego Winterpol Karpacz Biały Jar – na terenach ośnieżonych umożliwiających jazdę na nartach i snowboardzie. Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach od 09:00 do 21:00.

Każdy uczestnik musi przed przystąpieniem do zajęć powinien:
• zapoznać się z regulaminem oraz innymi regulaminami na terenie Winterpol Karpacz
• wypełnić i pozostawić w kasie wypełnione oświadczenie (zachęcamy do wcześniejszego wydrukowania i podpisania dokumentów aby ułatwić i przyśpieszyć sprzedaż szkoleń w kasie)Oświadczenia są dostępne do pobrania pod poniższym linkiem:

OŚWIADCZENIE

Każdy z uczestników po wykupieniu szkolenia i złożeniu oświadczenia przystąpi do zajęć edukacyjnych, grupowych prowadzonych przez instruktora. Zajęcia prowadzone będą zgodnie z ich autorskim programem zajęć z dostosowaniem ich przebiegu i skali trudności do umiejętności i stopnia zaawansowania każdego z uczestników.

W trakcie zajęć instruktor oprócz demonstrowania ćwiczeń szkoleniowych, udzielania rad i wskazówek, będzie pozostawał do dyspozycji uczestników, którzy mogą przez cały okres trwania zajęć poprosić o indywidualną konsultację i ocenę czynionych postępów sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie – z wyłączeniem zakresu zajęć indywidualnych doszkalających stanowiących uzupełnienie oferty.Reżim sanitarny

Mając na uwadze panującą na terenie kraju epidemię wirusa COVID-19 oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników i pracowników, organizator wprowadził na terenie całego ośrodka regulamin zobowiązujący uczestników szkolenia do stosowania środków bezpieczeństwa, w tym m.in.:

1. Uczestników zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania regulaminu i stosowania się do poleceń organizatora i instruktorów w tym w szczególności do ograniczeń w ilości uczestników korzystających z wyciągów i kolejek;
2. Uczestnicy zajęć powinni starać się zachować dystans społeczny (co najmniej 1,5m) od innych uczestników;
3. Uczestnicy na terenie prowadzonych zajęć zobowiązani są do zakrywania ust i nosa;
4. Przed zakupem szkolenia, po zakończeniu, a także w przerwach w zajęciach uczestnicy zobowiązani są jak najczęściej dezynfekować dłonie używając do tego celu ogólnodostępnych dozowników z płynami do dezynfekcji;
5. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jeden uczestnik;
6. Preferowany sposób płatności to karta płatnicza;
7. Czas pobytu na terenie prowadzonych zajęć należy ograniczyć do minimum tzn. do niezbędnych czynności koniecznych do skorzystania z zajęć.

Jeśli Twój stan zdrowia budzi wątpliwości bądź nie czujesz się najlepiej to prosimy o szczególne zachowanie ostrożności i w miarę możliwości o pozostanie w domu, tak by nie narażać siebie jak i inne osoby.

Zgodnie z zaleceniami w przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gość / turysta nie powinien zostać wpuszczona na teren obiektu. Osoba taka powinna zostać poinstruowana o jak najszybszym zgłoszeniu się do najbliższego oddziału zakaźnego, celem konsultacji z lekarzem, poprzez udanie się tam transportem własnym lub powiadomienie 999 albo 112.

Rekomenduje się, aby - o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego - na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno - narciarskiej.Cennik edukacyjnych zajęć sportowych

W ramach zajęć będą obowiązywać dwa cenniki:

• zajęcia edukacyjne na własnym sprzęcie

• zajęcie edukacyjne na sprzęcie organizatora

W związku z obowiązującymi przepisami i zakazem prowadzenia działalności sklasyfikowanej w grupie PKD jako 93 karnety online (e-skipass) niestety nie będą aktywne do momentu zmiany / ustania obowiązywania aktualnych obostrzeń.Baza gastronomiczna

Nasze punkty gastronomiczne tj. Bar Arenka w górnej części stoku oraz Bistro & Grill Bar przy dolnej stacji kolei linowej oferują posiłki zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem w formule na wynos.DOKUMENTY DO POBRANIA:

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.