Aktualności

Kolej linowa w Białym Jarze od 5 października jest nieczynna z uwagi na prowadzone prace konserwacyjne przy wyciągu i przeglądy techniczne.


Przerwa techniczna

Ależ ten czas płynie. Jeszcze niedawno rozpoczynaliśmy sezon letni, a już niebawem rozpocznie się sezon zimowy 2020 / 2021. Dlatego też przyszedł czas na wykonanie niezbędnych prac konserwacyjnych i przeglądów klei linowej przed sezonem zimowym tak by korzystanie z naszej kolei było bezpieczne. Od 5 października wyciąg będzie nieczynny. W zależności od tempa prac, które zależne będzie od warunków pogodowych będziemy starać się wznowić pracę w listopadzie. W najmniej przychylnym wariancie kolej wznowi pracę dopiero wraz z rozpoczęciem sezonu narciarskiego 2020 / 2021

Trwa przedsprzedaż SKI Passów

W naszym sklepie internetowym od września trwa nieprzerwanie przedsprzedaż karnetów narciarskich. Do końca października istnieje możliwość zakupu wybranych SKI Passów z rabatami do 30% co w praktyce pozwala oszczędzić ponad 100 PLN. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie i grudniu czy nawet w styczniu i lutym nie będzie możliwości nabycia SKI Passów w ramach przedsprzedaży – owszem karnety będą wciąż dostępne, ale czym bliżej zimy tym rabaty będą mniejsze.

W ramach przedsprzedaży dostępne są również pakiety dydaktyczne w w szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz.

Noclegi w komfortowej Villi

Przerwa techniczna w pracy kolei linowej nie wpływa na dostępność miejsc noclegowych w naszej Villi Winterpol, która cały czas będzie gościć turystów w okresie października i listopada. Jeśli jednak myślicie już o pobycie zimowych to zachęcamy do dokonywania rezerwacji już dziś – z dnia na dzień wolnych terminów pozostaje coraz mniej.

Szykujcie formę! Zima nadchodzi

Jak co roku w Białym Jarze z początkiem listopada niezależnie od aury pogodowej rozpoczniemy produkcję śniegu. W pierwszej kolejności pracę rozpocznie Snow Factory czyli fabryka śniegu, a następnie jak tylko pojawią się przymrozki ruszą tradycyjne armatki.

Snow Factory to jedno z nielicznych w Polsce tak zaawansowanych technologicznie urządzeń, które umożliwia produkcję śniegu nawet w dodatnich temperaturach tych sięgających do + 20°C.  Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia.

Nie pozostaje nic innego jak powoli szykować formę do nadchodzącego sezonu zimowego. My już zaczynamy odliczanie do sezonu!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.