Aktualności

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na sezon zimowy 2020 / 2021 z rabatami do 30%. Nie czekaj na zimę i kup swój SKI Pass już dziś oszczędzając ponad 100 PLN.

Po zakończonych wakacjach zaczynamy oficjalne odliczanie do sezonu zimowego 2020 / 2021. Już teraz w naszym oficjalnym sklepie internetowym rozpoczęła się przedsprzedaż SKI Passów na sezon zimowy 2020 / 2021 uprawniających do korzystania z stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar w Karpaczu. Znajduje się tam nowoczesna, 6 osobowa kolej linowa oraz 3 trasy narciarskie o zróżnicowanym poziomie trudności.

W ramach oferty przedsprzedaży do 31 października można nabyć wybrane karnety narciarskie z rabatami od 10 do 30%. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie i grudniu czy nawet w styczniu i lutym nie będzie możliwości nabycia SKI Passów w ramach przedsprzedaży – owszem karnety będą wciąż dostępne, ale czym bliżej zimy tym rabaty będą mniejsze. Obecnie w ofercie przedsprzedaży dostępne są:

SKLEP ONLINE

Karnety 6 dniowe

Decydując się na zakup karnetu 6 dniowego mamy do wyboru dwie opcje: pierwsza to 6 dni dzień po dniu, a druga to 6 dni na dowolne dni sezonu. Oba warianty ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie co oznacza że można szusować od godziny 09:00 aż do 21:00.

  • Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 76,25 PLN
  • Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 6 dni sezonu) – rabat 30% - taniej o 105 PLN

 

Karnety 3 dniowe

W ramach przedsprzedaży również z sporym bo aż 25 % rabatem można nabyć karnety 3 dniowe, które również występują w dwóch wariantach: 3 dni dzień po dniu oraz 3 dowolne dni w przeciągu 6 dni. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku karnetu 6 dniowego, karnety 3 dniowe ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie.

  • Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 47,50 PLN
  • Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 3 dni z 6) – rabat 25% - taniej o 52,50 PLN

 

Karnet 2 dniowy

Opcja dedykowana dla osób decydujących się na weekendowy pobyt na nartach i nie tylko oferowana jest również z rabatem 25% - mowa oczywiście o karnecie 2 dniowym, który ważny jest przez dwa następujące po sobie dni sezonu po 12h dziennie.  

  • Karnet 2 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 36,25 PLN

 

Pakiety dydaktyczne w szkole narciarsko snowboardowej

Oferta przedsprzedaży skierowana jest również dla osób które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi. Dlatego w sprzedaży dostępne są również kursy szkoleniowe w szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz. Do 15 października można nabyć pakiety szkoleniowe z rabatami do 15% co w praktyce przekłada się na oszczędność od 60 do 180 PLN w zależności od rodzaju pakietu. Dostępne pakiety w przedsprzedaży to 4h, 8h oraz 12h zajęć szkoleniowych, natomiast od 16 października rabat będzie wynosił 10%.

Warto podkreślić, że szkoła M&M Karpacz posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN co daje gwarancję  współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN. Natomiast same zajęcia prowadzone są na stoku dydaktycznym wyposażonym w nowoczesny i bezpieczny wyciąg taśmowy SunKid o długości 50m.  Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciąg kanapowy przy którym zlokalizowane są trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.

 

Szykujcie się na #szusowanko!

Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – jesień to najpiękniejsza kolorystycznie pora roku. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, górskich wycieczek, uprawiania kolarstwa czy joggingu.

Wybiegając nieco dalej myślami w sezon zimowy zachęcamy Was do zarezerwowania noclegów w naszej Villi Winterpol. Już dziś dostępne są oferty na Święta i Sylwestra, Ferie Zimowe czy oferta Free Ski ważna w grudniu oraz marcu w ramach której w cenie noclegu otrzymujemy karnet narciarski.

My tymczasem zabieramy się za ostatnie prace przygotowawcze przed zimą – przeglądy techniczne armatek i przede wszystkim Snow Factory (fabryki śniegu) która jak co roku zacznie produkcję śniegu z początkiem listopada. 

 

Do zobaczenia na stoku już niebawem!!

 

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.