Aktualności

Wakacje dobiegły końca. Ale ten czas szybko zleciał prawda? My jednak liczymy, że wrzesień będzie równie ciepły jak sierpień i będziecie mogli jeszcze wypocząć w naszym pięknym mieście. Nasza kolej pozostaje czynny, zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia.

Koniec okresu wakacyjnego nie oznacza jeszcze końca wyjazdów urlopowych. Zapraszamy do wyjazdu w Karkonosze, do Karpacza. A jak już będziecie w Karpaczu to koniecznie musicie zawitać do nas i skorzystać z naszej kolei linowej, która jest czynna codziennie w godzinach:

Poniedziałek - Czwartek    8:30 - 17:00

Piątek - Niedziela  8:30 - 18:00

ATRAKCJE

Przy górnej stacji wyciągu znajduje się strefa zabaw dla naszych najmłodszych turystów czyli Winterpol Summer Park, który będzie czynna w weekendy w godzinach 11:00-18:00.

GASTRONOMIA

Niedaleko dolnej stacji wyciągu a tuż przy Villi Winterpol znajduje się Bistro WinterFOOD, które będzie czynne w weekendy czyli w soboty i niedziele w godzinach pracy wyciągu.

Zgodnie z zaleceniami i wytycznymi nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Personel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Dodatkowo wprowadziliśmy odstępy pomiędzy stolikami (min 2m) oraz wprowadziliśmy ograniczenia związane z ilością osób przebywających w Bistro. Pełna polityka bezpieczeństwa COVID – 19 w Bistro & Grill Bar dostępna jest pod tym linkiem.

NOCLEG

Jeśli szukacie miejsca, żeby odpocząć w Karpaczu to Villa Winterpol będzie odpowiednim miejscem

Villa Winterpol zlokalizowana jest przy dolnej stacji kolei linowej a to doskonała lokalizacja jako baza wypadowa na szlaki turystyczne Karkonoszy. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się nowoczesne i przestronne pokoje dla 2, 3 i 4 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości na piętrze znajdują się ogólnodostępne, kompletnie wyposażone aneksy kuchenne. Dla wszystkich gości Villi w cenie pokoju dostępne są śniadania, nieograniczony dostęp do kawy i herbaty oraz bilety turystyczne na kolej linową w Białym Jarze. Pełna oferta Villi oraz możliwość rezerwacji pokoi dostępna pod tym linkiem.

Mając na uwadze zdrowie Państwa i naszych pracowników Villa Winterpol podjęła szereg działań w związku z epidemią koronawirusa Covid-19 – polityka bezpieczeństwa COVID – 19 dostępna jest pod tym linkiem.

Kontakt z recepcją:
tel. 661 277 777
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z WYCIĄGU

Wszystkich turystów którzy odwiedzą Winterpol Karpacz Biały Jar prosimy o przestrzeganie i dostosowanie się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa korzystania z wyciągu:

1. Zachowaj dystans minimum 2 m od innych turystów.
2. Na parkingu zakrywaj usta i nos. Skorzystaj z chusty, maseczki lub innego osłonięcia ust i nosa, załóż także jednorazowe rękawiczki.
3. Elementy kolei krzesełkowej w szczególności pałąki są regularnie dezynfekowane. Mimo wszystko zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
4. Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach za wyjątkiem najbliższej rodziny.
5. Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
6. Prosimy o realizację płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem.
7. Czekając w kolejce do kasy czy wyciągu, prosimy zachować bezpieczną odległość (min 2m) od innych oczekujących turystów.

SZLAKI TURYSTYCZNE
 
Listę dostępnych szlaków turystycznych Karkonoskiego Parku Narodowego znajdziecie  pod tym linkiem - TUTAJ. Zachęcamy również z zapoznaniem się zasad bezpieczeństwa dla wędrujących po szlakach – zasady dostępne pod tym linkiem - TUTAJ

Do zobaczenia w Białym Jarze

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.