Aktualności

Chociaż to już połowa wakacji to letnich atrakcji u nas jak zwykle nie zabraknie. Już w najbliższą sobotę 1 sierpnia odwiedzi nas ekipa z Eska Summer City. Startujemy o godzinie 10:00.

Jak co roku nieodzownym punktem wakacji na Winterpolu są odwiedziny naszej zaprzyjaźnionej Ekipy z Radia Eska. To właśnie oni testują wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy dla odwiedzających nas turystów. A dodatkowo wszystkich odwiedzających rozpieszczają gadżetami z ESKI.

W tym roku spotykamy się na naszej nowo otwartej plaży górskiej przy placu zabaw dla dzieci Winterpol Summer Park z dmuchanymi zamkami i torem tubbingowym i Barze Arenka. Szukajcie nas w sobotę w godzinach 10:00-16:00.

Zapraszamy wszystkich, którzy akurat w tym czasie będą gościć w Karpaczu do odwiedzenia nas w Białym Jarze i do dobrej zabawy.

Pamiętajcie, że nasz wyciąg jest czynny codziennie w godzinach 8:30-18:00 dla turystów pieszych i rowerowych. Więcej informacji o naszych atrakcjach, dostępności wyciągu znajdzie pod tym linkiem.

Na miejscu w Białym Jarze przy dolnej stacji kolei linowej dostępne jest również Bistro & Grill Bar WinterFood w Villi Winterpol.

Zgodnie z zaleceniami i wytycznymi nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Personel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Dodatkowo wprowadziliśmy odstępy pomiędzy stolikami (min 2m). Pełna polityka bezpieczeństwa COVID – 19 w Bistro & Grill Bar oraz Barze Arenka dostępna jest pod tym linkiem.

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.