Aktualności

Kolej linowa Winterpol Karpacz Biały Jar dostępna jest dla turystów pieszych i rowerowych również w czerwcu. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo wprowadziliśmy nowe zasady korzystania z kolei linowej w odniesieniu do COVID-19.

Czerwiec czyż to nie piękna pora roku. Drzewa nabrały soczyste odcienie zieleni, dni są coraz dłuższe i cieplejsze – wszak w czerwcu rozpoczyna się astronomiczne lato. Wszystko to sprawia, że coraz chętniej opuszczamy swoje cztery ściany tak by można było korzystać z tej urokliwej pory roku jaką jest przełom wiosny i lata. Jedną z propozycji spędzenia wolnego czasu i korzystania z tych okoliczności natury jest wycieczka w góry. Dlatego też nasza kolej linowa w Białym Jarze czynna będzie również w czerwcu. 

GODZINY OTWARCIA

Z kolei linowej w Białym Jarze można skorzystać w dniach 5-7 czerwca (piątek – sobota) oraz codziennie od 10 czerwca w godzinach od 08:30 do 18:00. Naturalnie w zależności od warunków atmosferycznych zastrzegamy prawo do zmian w harmonogramie jazdy. Przed przyjazdem zachęcamy do odwiedzenia kamer online.

CENNIK

Pełen cennik przejazdów koleją linową znajduje się po tym linkiem - TUTAJ

GASTRONOMIA

Na miejscu w Białym Jarze przy dolnej stacji kolei linowej dostępne jest również Bistro & Grill Bar w Villi Winterpol. Pełne menu dostępne jest pod tym linkiem.

Również w górnej części stoku w bezpośrednim sąsiedztwie Dzikiego Wodospadu (przy ul. Olimpijskiej) znajduje się Bar Arena z zewnętrznym parkiem rozrywki Winterpol Summer Park. Pełne menu dostępne jest pod tym linkiem.

Zgodnie z zaleceniami i wytycznymi nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Personel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Dodatkowo wprowadziliśmy odstępy pomiędzy stolikami (min 2m) oraz wprowadziliśmy ograniczenia związane z ilością osób przebywających w Bistro. Pełna polityka bezpieczeństwa COVID – 19 w Bistro & Grill Bar oraz Barze Arenka dostępna jest pod tym linkiem.

NOCLEGI

Villa Winterpol zlokalizowana przy dolnej stacji kolei linowej to doskonała lokalizacja jako baza wypadowa na szlaki turystyczne Karkonoszy. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się nowoczesne i przestronne pokoje dla 2, 3 i 4 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości na piętrze znajdują się ogólnodostępne, kompletnie wyposażone aneksy kuchenne. Dla wszystkich gości Villi w cenie pokoju dostępne są śniadania, nieograniczony dostęp do kawy i herbaty oraz bilety turystyczne na kolej linową w Białym Jarze. Pełna oferta Villi oraz możliwość rezerwacji pokoi dostępna pod tym linkiem.

Mając na uwadze zdrowie Państwa i naszych pracowników Villa Winterpol podjęła szereg działań w związku z Covid-19 – polityka bezpieczeństwa COVID – 19 dostępna jest pod tym linkiem.

Kontakt z recepcją:
tel. 661 277 777
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z WYCIĄGU

Wszystkich turystów którzy odwiedzą kolej linową Winterpol Karpacz Biały Jar prosimy o przestrzeganie i dostosowanie się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa korzystania z kolei:

1. Zachowaj dystans minimum 2 m od innych turystów.
2. Na parkingu zakrywaj usta i nos. Skorzystaj z chusty, maseczki lub innego osłonięcia ust i nosa, załóż także jednorazowe rękawiczki.
3. Elementy kolei krzesełkowej w szczególności pałąki są regularnie dezynfekowane. Mimo wszystko zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
4. Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach za wyjątkiem najbliższej rodziny.
5. Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
6. Prosimy o realizację płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem.
7. Czekając w kolejce do kasy czy wyciągu, prosimy zachować bezpieczną odległość (min 2m) od innych oczekujących turystów.

WINTERPOL SUMMER PARK

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych gościach którzy zawitają do Białego Jaru. W górnej części stoku przy Barze Arenka znajduje się Winterpol Summer Park, który będzie czynny już od 11 czerwca. W naszym parku rozrywki znajdują się:

  • Dmuchana zjeżdżalnia Winterka
  • Dmuchany tor z Winterkowymi przeszkodami
  • Dmuchana Winterkowa trampolina
  • 60m tor Tubbingowy z wyciągiem taśmowym

Cały dzień zabawy w naszym parku rozrywki to 20,00 PLN – niezależnie ile czasu spędzisz w naszym parku. Więcej informacji o naszym Summer Parku znajduje się pod tym linkiem.

Ale to nie wszystko co czeka na najmłodszych w Białym Jarze. Znajdziecie tam również wypożyczalnię górskich gokartów i hulajnóg, tor rowerowy Bike Park wraz z wypożyczalnią rowerów.

Do zobaczenia w Białym Jarze

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.