Aktualności

W pierwszy weekend maja kolej linowa w Białym Jarze wznowiła swoją pracę dla ruchu turystycznego po ponad miesięcznej przerwie. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo  wprowadziliśmy nowe zasady bezpieczeństwa w odniesieniu do COVID-19.

Nic tak nie odpręża jak wiosenny spacer po lesie oraz obcowanie z naturą w szczególności po wielu tygodniach spędzonych w domowym zaciszu. Jako że w Karkonoskim Parku Narodowym została otwarta część szlaków to dostępna jest również kolej linowa w Białym Jarze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Przed skorzystaniem z kolei zachęcamy do zapoznania się z poniższymi, najważniejszymi informacjami.

GODZINY OTWARCIA

Wyciąg będzie czynny w dniach 08-10 maja, 15-17 maja oraz 22-24 maja, 29-30 maja (piątek - niedziela) codziennie w godzinach od 08:30 do 18:00. Naturalnie w zależności od warunków atmosferycznych zastrzegamy prawo do zmian w harmonogramie jazdy. Przed przyjazdem zachęcamy do odwiedzenia kamer online.

CENNIK

Pełen cennik znajduje się po tym linkiem - TUTAJ

GASTRONOMIA

W godzinach dostępności wyciągu czynne będzie również nasze Bistro & Grill Bar w Villi Winterpol przy dolnej stacji wyciągu - w ten weekend jeszcze w formule na wynos. Nowością od piątku 22 maja będzie pełna dostępność naszej gastronomii – zatem konsumpcja będzie możliwa we wnętrzu jak i na tarasie przy kolei linowej.

Zgodnie z zaleceniami i wytycznymi nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Personel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo. Dodatkowo wprowadziliśmy odstępy pomiędzy stolikami (min 2m) oraz wprowadziliśmy ograniczenia związane z ilością osób przebywających w Bistro. Pełna polityka bezpieczeństwa COVID – 19 w Bistro & Grill Bar dostępna jest pod tym linkiem.

NOCLEGI

Villa Winterpol zlokalizowana przy dolnej stacji kolei linowej to doskonała lokalizacja jako baza wypadowa na szlaki turystyczne Karkonoszy. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się nowoczesne i przestronne pokoje dla 2, 3 i 4 osób. Dodatkowo do dyspozycji gości na piętrze znajdują się ogólnodostępne, kompletnie wyposażone aneksy kuchenne. Dla wszystkich gości Villi w cenie pokoju dostępne są śniadania, nieograniczony dostęp do kawy i herbaty oraz bilety turystyczne na kolej linową w Białym Jarze. Pełna oferta Villi oraz możliwość rezerwacji pokoi dostępna pod tym linkiem.

Mając na uwadze zdrowie Państwa i naszych pracowników Villa Winterpol podjęła szereg działań w związku z epidemią koronawirusa Covid-19 – polityka bezpieczeństwa COVID – 19 dostępna jest pod tym linkiem.

Kontakt z recepcją:
tel. 661 277 777
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z WYCIĄGU

Wszystkich turystów którzy odwiedzą Winterpol Karpacz Biały Jar prosimy o przestrzeganie i dostosowanie się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa korzystania z wyciągu:

1. Zachowaj dystans minimum 2 m od innych turystów.
2. Na parkingu zakrywaj usta i nos. Skorzystaj z chusty, maseczki lub innego osłonięcia ust i nosa, załóż także jednorazowe rękawiczki.
3. Elementy kolei krzesełkowej w szczególności pałąki są regularnie dezynfekowane. Mimo wszystko zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
4. Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach za wyjątkiem najbliższej rodziny.
5. Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
6. Prosimy o realizację płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem.
7. Czekając w kolejce do kasy czy wyciągu, prosimy zachować bezpieczną odległość (min 2m) od innych oczekujących turystów.

SZLAKI TURYSTYCZNE
 
Listę dostępnych szlaków turystycznych Karkonoskiego Parku Narodowego znajdziecie  pod tym linkiem - TUTAJ. Zachęcamy również z zapoznaniem się zasad bezpieczeństwa dla wędrujących po szlakach – zasady dostępne pod tym linkiem - TUTAJ

Do zobaczenia w Białym Jarze

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.