Aktualności

W pierwszy weekend maja kolej linowa w Białym Jarze wznowiła swoją pracę dla ruchu turystycznego po ponad miesięcznej przerwie. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo  wprowadziliśmy nowe zasady bezpieczeństwa w odniesieniu do COVID-19.

Nic tak nie odpręża jak wiosenny spacer po lesie oraz obcowanie z naturą w szczególności po wielu tygodniach spędzonych w domowym zaciszu. Jako że w Karkonoskim Parku Narodowym została otwarta część szlaków to dostępna jest również kolej linowa w Białym Jarze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Przed skorzystaniem z kolei zachęcamy do zapoznania się z poniższymi, najważniejszymi informacjami.

GODZINY OTWARCIA

Wyciąg będzie czynny w dniach 08-10 maja, 15-17 maja (piątek - niedziela) codziennie w godzinach od 08:30 do 18:00. Naturalnie w zależności od warunków atmosferycznych zastrzegamy prawo do zmian w harmonogramie jazdy. Przed przyjazdem zachęcamy do odwiedzenia kamer online. Niebawem będzie znany już rozkład na II połowę maja.

CENNIK

Pełen cennik znajduje się po tym linkiem - TUTAJ

GASTRONOMIA

W godzinach dostępności wyciągu czynne będzie również nasze Bistro & Grill Bar w Villi Winterpol przy dolnej stacji wyciągu. Będziemy serwować dania z naszej karty oferowane wyłącznie na wynos oraz dodatkowo dla wszystkich wybierających się na szlaki w ofercie znajdą się również kanapki i napoje.

Nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Presonel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo.

NOCLEGI

Od 4 maja swoją działalność wznowiła również nasza Villa Winterpol zlokalizowana przy dolnej części kolei linowej. Mając na uwadze zdrowie Państwa i naszych pracowników Villa Winterpol podjęła szereg działań w związku z epidemią koronawirusa Covid-19 – polityka bezpieczeństwa COVID – 19 dostępna jest pod tym linkiem.

Nasza Villa oferuje nowoczesne i przestronne pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Do dyspozycji gości na piętrze znajdują się kompletnie wyposażone aneksy kuchenne.

Kontakt z recepcją:
tel. 661 277 777
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z WYCIĄGU

Wszystkich turystów którzy odwiedzą Winterpol Karpacz Biały Jar prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa korzystania z wyciągu:

1.    Zachowaj dystans minimum 2 m od innych turystów.
2.    Na parkingu zakrywaj usta i nos. Skorzystaj z chusty, maseczki lub innego osłonięcia ust i nosa, załóż także jednorazowe rękawiczki.
3.    Elementy kolei krzesełkowej w szczególności pałąki są regularnie dezynfekowane. Mimo wszystko zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
4.    Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach za wyjątkiem najbliższej rodziny.
5.    Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
6.    Prosimy o realizację płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem.
7.    Czekając w kolejce do kasy czy wyciągu, prosimy zachować bezpieczną odległość (min 2m) od innych oczekujących turystów.

SZLAKI TURYSTYCZNE
 
Obecnie część szlaków turystycznych została otwarta – ich listę znajdziecie na stronie Karkonowskiego Parku Narodowego pod tym linkiem - TUTAJ
Zachęcamy również z zapoznaniem się zasad bezpieczeństwa dla wędrujących po szlakach turystycznych – zasady dostępne pod tym linkiem - TUTAJ

Do zobaczenia w Białym Jarze

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.