Aktualności

Po ponad miesięcznym przestoju kolej linowa w Białym Jarze wznawia swoją pracę i ponownie będzie dostępna dla ruchu turystycznego. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo  wprowadziliśmy nowe zasady bezpieczeństwa w odniesieniu do COVID-19.


Nic tak nie odpręża jak wiosenny spacer po lesie oraz obcowanie z naturą w szczególności po wielu tygodniach spędzonych w domowym zaciszu. Jako że w Karkonoskim Parku Narodowym została otwarta część szlaków to również rusza kolej linowa w Białym Jarze przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Przed przyjazdem do Białego Jaru zachęcamy do zapoznania się z poniższymi, najważniejszymi informacjami.

GODZINY OTWARCIA

Wyciąg będzie czynny w dniach 1-3 maja (piątek - niedziela) codziennie w godzinach od 08:30 do 18:00. Naturalnie w zależności od warunków atmosferycznych zastrzegamy prawo do zmian w harmonogramie jazdy. Przed przyjazdem zachęcamy do odwiedzenia kamer online.

CENNIK

Pełen cennik znajduje się po tym linkiem - TUTAJ

GASTRONOMIA

W godzinach dostępności wyciągu czynne będzie również nasze Bistro & Grill Bar w Villi Winterpol przy dolnej stacji wyciągu. Będziemy serwować dania z naszej karty oferowane wyłącznie na wynos oraz dodatkowo dla wszystkich wybierających się na szlaki w ofercie znajdą się również kanapki i napoje.

Nasze stanowiska pracy są sukcesywnie dezynfekowane, a nasz Presonel został przeszkolony z zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTANIA Z WYCIĄGU

Wszystkich turystów którzy odwiedzą Winterpol Karpacz Biały Jar prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa korzystania z wyciągu:

1.    Zachowaj dystans minimum 2 m od innych turystów.
2.    Na parkingu zakrywaj usta i nos. Skorzystaj z chusty, maseczki lub innego osłonięcia ust i nosa, załóż także jednorazowe rękawiczki.
3.    Elementy kolei krzesełkowej w szczególności pałąki są regularnie dezynfekowane. Mimo wszystko zalecamy jednak jazdę w jednorazowych rękawiczkach.
4.    Na krzesełku kolei mogą podróżować maksymalnie dwie osoby na skrajnych siedziskach za wyjątkiem najbliższej rodziny.
5.    Po powrocie do domu umyj i zdezynfekuj ręce. Wszelkie odpady zabierz ze sobą.
6.    Prosimy o realizację płatności bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem.
7.    Czekając w kolejce do kasy czy wyciągu, prosimy zachować bezpieczną odległość (min 2m) od innych oczekujących turystów.

SZLAKI TURYSTYCZNE
 
Obecnie część szlaków turystycznych została otwarta – ich listę znajdziecie na stronie Karkonowskiego Parku Narodowego pod tym linkiem - TUTAJ
Zachęcamy również z zapoznaniem się zasad bezpieczeństwa dla wędrujących po szlakach turystycznych – zasady dostępne pod tym linkiem - TUTAJ

Do zobaczenia w Białym Jarze

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.