Aktualności

Nie dajcie się zmylić oznaką wiosny na nizinach, u nas wciąż trwa zima i ma się dobrze. Ostatnie dni lutego upłynęły pod znakiem opadów śniegu i przymrozków dzięki czemu na stoku w Białym Jarze panują doskonałe warunki do #szusowanka, a SKI Passy są w cenach z niskiego sezonu.


Ależ ten czas płynie. Jeszcze nie tak dawno wszyscy z niecierpliwością wypatrywaliśmy zimy, czekaliśmy na pierwsze opady śniegu oraz pierwsze szusowanko w sezonie. Razem spędziliśmy wiele radosnych i aktywnych chwil na stoku w Święta, Sylwestra i ferie zimowe, które zakończyły się 23 lutego. I nastał czas na marzec, a co za tym idzie na cennikowy niski sezon.

Niższe ceny karnetów

Niski Sezon to przede wszystkim niższe karnetów narciarskich – pełen cennik znajduje się pod tym linkiem, a niższe ceny obowiązują już od 2 marca. Drugim jakże ważnym aspektem niskiego sezonu jest mniejsze natężenie ruchu na stoku oraz brak kolejek do wyciągu. Trzecim, a zarazem najprzyjemniejszym plusem niskiego sezonu jest większa ilość słonecznych dni, a przyznajmy szczerze, że szusowanko w promieniach słońca z lekkim przymrozkiem to przyjemność której ciężko sobie odmówić. Obecnie wyciąg jest czynny codziennie od 09:00 do 21:00, a do dyspozycji są dwie trasy o długości 800 i 1100 metrów.

Free SKI w Villi Winterpol

Jak co roku w okresie niskiego sezonu w Villi Winterpol zlokalizowanej na stoku jest dostępna oferta Free SKI w ramach której w cenie noclegu otrzymujemy karnet narciarski. Warto podkreślić, że karnet ważny jest w godzinach pracy wyciągu. Villa Winterpol to miejsce stworzone z myślą o narciarzach i snowboardzistach. W obiekcie znajduje się narciarnia wyposażona w boksy na sprzęt sportowy oraz suszarkę do obuwia sportowego. Wyjście na stok znajduje się bezpośrednio w Villi, a na nartach możesz dojechać pod same drzwi Bistro & Grill Bar WinterFood. W komfortowych i nowoczesnych wnętrzach znajdują się do Państwa dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz ogólnodostępne aneksy kuchenne zlokalizowane przy pokojach na piętrze.

Dydaktyka na stoku

Marzec to również doskonała okazja do rozpoczęcia swojej przygody z sportami zimowymi, tak by teraz nabyte umiejętności doszlifować na początku przyszłego sezonu i cieszyć się nim w pełni. W godzinach pracy wyciągu w górnej części stoku dostępna jest szkoła narciarsko snowboardowa M&M Karpacz z stokiem dydaktycznym przy którym do dyspozycji jest bezpieczny wyciąg taśmowy. Przy szkole znajduje się również wypożyczalnia sprzętu sportowego więc jeśli zamierzacie rozpocząć przygodę z szusowankiem i nie macie własnego sprzętu to nie martwcie się – na pewno coś dla Was znajdziemy. Jeśli już szusujecie a potrzebujecie sprzętu to dwie wypożyczalnie znajdują się również przy dolnej stacji.  

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami! Zachęcamy Was do odwiedzania naszej stacji jeszcze przez kolejne tygodnie. Pamiętajcie, to jeszcze nie czas na wiosnę! Wyciśnijmy wspólnie z tego sezonu, ile się da! A można jeszcze sporo!
IMG20200304141903
IMG20200304141650
IMG20200304141623
IMG20200304141359-1
IMG20200304141329
Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.