Aktualności

Przed nami w Białym Jarze czas na kolejny weekend pełen atrakcji. Tym razem na stoku będziemy gościć ekipę Radia Eska w ramach cyklu Eska Winter City.


Miniony tydzień w Karpaczu przyniósł znaczącą poprawę warunków pogodowych więc mieszkańcy dolnośląskiego, opolskiego, mazowieckiego oraz zachodnio - pomorskiego którzy to właśnie w poniedziałek rozpoczęli ferie zimowe trafili na jedne z najlepszych warunków w tym sezonie. Towarzyszące od poniedziałku opady śniegu oraz ujemne temperatury sprawiły że zrobiło się bardzo zimowo.

To doskonała aby w najbliższy weekend 14 – 16 lutego spędzić na stoku w Białym Jarze, tym bardziej, że nie zabraknie dobrej zabawy z ekipą Radia Eska którzy odwiedzą nas w ramach cyklu Eska Winter City. Miasteczko Radia Eska znajdziecie przy dolnej stacji wyciągu na tarasie przy Villi Winterpol

W trakcie całego wydarzenia odbędą się zawody XBOX SNOW w których będzie można zgarnąć kapitalne nagrody. Tą główną nagrodą będzie konsola XBOX ONE S All-Digital. Nie zabraknie również innych konkursów i zabaw na śniegu.

Program każdego weekendu prezentuje się następująco:

Piątek żyje muzyka

od 16.00 co godzinę będziecie mieli okazję wziąć udział w konkursie z nagrodami, a na koniec dnia zapraszamy Was na wspólną zabawę na stoku – start punktualnie o godzinie 19:30.

Sobota żyje szaleństwem (bo czym innym!)

od 11.30. W ten dzień również co godzinę będziecie szansa na wygranie ekstra nagród, i podobnie jak w piątek o 19:30 spotykamy się na stoku na wspólnym szaleństwie!

Niedziela żyje zabawą

nie śpimy, nie odpoczywamy. Stoki otwarte są od 9:00, więc będzie chwila na #szusowanko, a potem już od 11.30 zaczynamy energetyczną rozgrzewkę. I znów co godzinę aż do 16.00 konkursy, mnóstwo konkursów z nagrodami.

Do zobaczenia na stoku!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.