Aktualności

Witamy w nowym 2020 roku. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie więcej opadów śniegu niż w końcówce 2019 roku. Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów do szusowania w Białym Jarze.

Mamy nadzieję, że zima już na dobre zawitała do Karpacza i teraz warunki narciarskie będą już tylko lepsze. Jednak wciąż czekamy na opady śniegu i mroźne noce żeby móc dośnieżyć stok i polepszyć warunki. 

Wyciąg działa codziennie w godzinach 9:00-21:00. Aktualnie dostępne są u nas tylko wyznaczone części trasy, które zostały przygotowane do jazdy – dlatego prosimy szusować tylko po wyznaczonych częściach stoku.

Oczywiście do Państwa dyspozycji w godzinach pracy wyciągu dostępna jest również szkoła narciarsko-snowboardowa M&M Karpacz oraz dwie wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz – jedna przy dolnej stacji i druga w górnej części stoku w budynku szkółki przy stoku dydaktycznym.

Jeśli już jesteście w Białym Jarze to zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych – Bistro & Grill Bar Winter Food przy Villi Winterpol w dolnej części stoku oraz Baru Arenka przy szkole M&M Karpacz w górnej części.

Aktualne warunki oraz dostępność tras można cały czas obserwować na kamerkach online.

Widzimy się na stoku, niech #szusowanko trwa!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.