Aktualności

Udało się! W końcu pada śnieg i jest mroźno. W związku z tym przedłużamy godziny pracy wyciągu- kręcimy do 21:00! Szykujcie się na nocne jazdy!

Już w nocy z piątku na sobotę pojawiły się na termometrach temperatury poniżej zera, które pozwoliły nam na odpalenie armatek śnieżnych. W ciągu dnia również nie próżnujemy- póki jest mróz musimy korzystać żeby uzbierać jak najwięcej śniegu. Im więcej śniegu tym lepsze warunki dla narciarzy a co za tym idzie będziemy mogli otworzyć wszystkie trzy trasy w naszym kompleksie. 

Kręcimy codziennie w godzinach 9:00 - 21:00. Mamy nadzieję, że już nie będziemy zmuszeni do skracania godzin pracy. Zaglądajcie na nasza stronę na Facebooku, tam podajemy wszelkie informacje odnośnie warunków jakie panują na stoku.

Oczywiście do Państwa dyspozycji w godzinach pracy wyciągu dostępna jest również szkoła narciarsko-snowboardowa M&M Karpacz oraz dwie wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz – jedna przy dolnej stacji i druga w górnej części stoku w budynku szkółki przy stoku dydaktycznym.

Jeśli już jesteście w Białym Jarze to zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych – Bistro & Grill Bar Winter Food przy Villi Winterpol w dolnej części stoku oraz Baru Arenka przy szkole M&M Karpacz w górnej części.

Aktualne warunki oraz dostępność tras można cały czas obserwować na kamerkach online.

Widzimy się na stoku, niech #szusowanko trwa!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.