Aktualności

Wszystkie znaki na niebie i przede wszystkim w prognozach wskazują na powrót zimy. Nadchodzący weekend w Karpaczu powinien być mroźny i śnieży co jest bardzo dobrą informacją dla wszystkich miłośników #szusowanka.


Niestety, ale tegoroczna zima nie rozpieszcza nas narciarzy i snowboardzistów. Bardzo mała ilość opadów śniegu oraz mroźnych dni zmusiły nas do skrócenia pracy wyciągu w Białym Jarze. Obecnie do odwołania wyciąg jest czynny codziennie w godzinach 09:00 – 16:00. Jeśli tylko prognozowane przymrozki i opady śniegu pozwolą nam na prowadzenie prac związanych z dośnieżaniem stoków to oczywiście godziny te ulegną zmianie i ponownie będziemy kręcić aż do 21:00 – naturalnie będziemy na bieżąco informować Państwa na naszej stronie www i Fan Page.

Oczywiście do Państwa dyspozycji w godzinach pracy wyciągu dostępna jest również szkoła narciarsko - snowboardowa M&M Karpacz oraz dwie wypożyczalnie sprzętu sportowego M&M Karpacz – jedna przy dolnej stacji i druga w górnej części stoku w budynku szkółki przy stoku dydaktycznym.

Jeśli już jesteście w Białym Jarze to zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych – Bistro & Grill Bar Winter Food przy Villi Winterpol w dolnej części stoku oraz Baru Arenka przy szkole M&M Karpacz w górnej części.

Aktualne warunki oraz dostępność tras można cały czas obserwować na kamerkach online.

Do zobaczenia na stoku.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.