Aktualności

Z uwagi na dodatkowe przeglądy techniczne wyciąg w dniach 19-20 grudnia (czwartek – piątek) będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.


Aby zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług w dniach 19 – 20 grudnia musieliśmy zaplanować przerwę w pracy wyciągu podczas, której będą się odbywały przeglądy techniczne.

Wyciąg wznowi ponownie swoją pracę w sobotę 21 grudnia. W tym czasie będą również prowadzone prace związane z przygotowaniem stoku na okres nadchodzących świąt. Od soboty 21 grudnia wyciąg będzie funkcjonował codziennie od 9:00 do 21:00. Wyjątkiem będzie jedynie dzień wigilii - wówczas wyciąg będzie czynny do 16:00. W pierwszy i drugi dzień świąt wyciąg będzie czynny od 09:00 do 21:00. Naturalnie szkoła M&M Karpacz, wypożyczalnia M&M Karpacz oraz Villa Winterpol pozostają do Państwa dyspozycji.

Miejmy również nadzieję że prognozowane przymrozki zawitają do Karpacza. Jeśli prognozy się sprawdzą to wznowimy prace związane z naśnieżaniem stoków. Naturalnie cały czas na stoku pracuje Snow Factory, które produkuje śnieg nawet w dodatnich temperaturach.

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji na stoku na naszym fan page oraz stronie www.

Jednocześnie zastrzegamy sobie oczywiście prawdo do zmiany powyższego harmonogramu w odniesieniu do zmieniających się warunków.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.