Aktualności

Wszystkie znaki na niebie i nie tylko wskazują, że do Świąt i Sylwestra pozostało już niewiele czasu. Na półkach sklepowych pojawiły się już pierwsze świąteczne akcenty, temperatury coraz bardziej przypominają te zimowe i wreszcie rozpoczęły się prace związane z przygotowywaniem stoków do otwarcia sezonu narciarsko – snowboardowego.  


Magiczne Święta

Jeśli Święta to koniecznie białe, a jeśli białe to koniecznie w górach gdzie mamy gwarancję iście Świątecznej atmosfery. Jak co roku Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar w okresie Świąt Bożego Narodzenia będzie dostępna dla miłośników sportów zimowych codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00. Wyjątkiem jest dzień wigilii – wówczas wyciąg będzie czynny od 09:00 do 16:00.

Dlatego już dziś zachęcamy do odwiedzenia nas w tym wyjątkowym czasie. Po to by poczuć magię prawdziwych białych świąt, bądź po to by zgubić trochę Świątecznych kalorii.   

Sylwester na stoku

Tradycyjnie już na przywitanie Nowego Roku zapraszamy na stoki w Białym Jarze. W dniu Sylwestra wszyscy poszukujący alternatyw dla balów, przyjęć czy domówek będą mogli skorzystać z oferty Sylwester na Stoku. Aby skorzystać z tej oferty to w dniu Sylwestra należy zakupić w kasie ośrodka osobny, promocyjny karnet ważny w godzinach 19:00 – 01:00 w cenie 80 PLN normalny i 70 PLN ulgowy – wszystkie pozostałe karnety z cennika ważne są do godziny 19:00. Do 15 grudnia Istnieje również możliwość zakupu karnetu w naszym sklepie internetowym z rabatem 10%.

W trakcie sylwestrowego szusowanka na tarasie przy Villi Winterpol gdzie można zjechać na ratach bądź desce sylwestrowy klimat będzie podkręcał DJ, a Nowy Rok powitamy pokazem sztucznych ogni. Jeśli tylko zapragniecie się ogrzać bądź posilić to zapraszamy do jednego z naszych punktów gastronomicznych, Bistro & Grill Bar WinterFood który znajduje się w Villi Winterpol, bądź Baru Arenka zlokalizowanego w górnej części stoku.

Jeśli nie macie sprzętu narciarskiego nie martwice się – zarówno w Święta jak i Sylwestra czynna będzie wypożyczalnia M&M Karpacz!

Zatem jeśli nie macie planów na Święta i Sylwestra to koniecznie musicie odwiedzić nas w Białym Jarze – tu na pewno nie będziecie się nudzić!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.