Aktualności

Już naprawdę niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia sezonu narciarskiego 2019 / 2020. Tylko do 15 grudnia trwa przedsprzedaż karnetów z rabatami sięgającymi nawet 30%.  


Ależ ten czas płynie. Jeszcze nie tak dawno wygrzewaliśmy się w promieniach wakacyjnego słońca, a już nastał czas na przygotowania do zimowego szusowania na stoku. Jak przygotować się do zimy i aktywności na stoku? Najlepiej zacząć od zakupu karnetu w ramach kolejnego etapu przedsprzedaży który będzie trwać aż do 15 grudnia. A jeśli mamy już karnet to może warto pomyśleć nad noclegami, najlepiej takimi które zlokalizowane są tuż przy stoku. Tu naszą propozycją jest kameralna i komfortowa Villa Winterpol, która to znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stoku Winterpol Karpacz Biały Jar.

Nie zapomnijmy również o odpowiednim przygotowaniu formy na sezon – wszak zostało nam jeszcze trochę czasu. Ale do rzeczy! Do 15 grudnia w naszym sklepie internetowym w ramach przedsprzedaży można nabyć karnety z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet 30%.

30% rabatu

Tyle właśnie można zaoszczędzić przy zakupie karnetu na 6 dowolnych dni sezonu zimowego 2019 / 2020. Karnet ten ważny jest w godzinach 09:00 – 21:00, a przy rabacie 30% oszczędzamy przeszło 100 PLN

25% rabatu

Zniżka 25% oferowana jest na karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 dzień po dniu. W tym przypadku oszczędzamy ponad 70 PLN. To doskonała propozycja dla osób które już mają zaplanowany tygodniowy pobyt w Karpaczu z myślą o zimowej przyjemności szusowanka.

20% rabatu

W przypadku karnetów 2 dniowych dzień po dniu 7h dziennie, 3 dni  dzień po dniu 12h dziennie oraz karnetu 3 dni 12h dziennie z 6 dni rabat oferowany jest na poziomie 20% co w praktyce oznacza to zniżki na poziomie 28 PLN, 36 PLN oraz 40 PLN. Warto również dodać że karnet 3 dni 12h dziennie z 6 dni umożliwia nam korzystanie ze stoku przez 3 dni, nie koniecznie następujących po sobie – warunkiem jest wykorzystanie dostępnej ilości dni w przeciągu 6 dni od pierwszego przejścia przez bramkę.

10% rabatu

Najmniejszy rabat oferowany jest na karnet Sylwestrowy. Co roku na stoku jest organizowany Sylwester na Stoku, a oferowany karnet ważny jest właśnie w tym dniu w godzinach od 19:00 do 01:00.

Pakiety dydaktyczne w szkole narciarsko snowboardowej

Nie zapominamy też o wszystkich tych którzy to dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi. Dlatego w ofercie przedsprzedaży w okresie do 15 listopada oferowane są pakiety dydaktyczne z instruktorem narciarstwa i snowboardu w licencjonowanej szkole M&M Karpacz. Oczywiście jako, że i w tym przypadku mamy do czynienia z przedsprzedażą to oferowane pakiety (4h, 8h, 12h) można zakupić z 10% rabatem.

Dodatkowe opcje

Zamawiając karnet poprzez sklep internetowy możemy również dodać na kartę z karnetem własną grafikę. Opcjonalnie można dokupić ubezpieczenie. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem dostępnym na https://winterpol.eu/cennik-zimowy-karpacz

Wszystkie zamówienia z sklepu internetowe wysyłane są na wskazany adres – zatem po przyjeździe do Karpacza wystarczy udać się na stok i przy pierwszym przejściu przez bramkę karnet aktywuje się automatycznie. Jeśli natomiast mamy zakupiony pakiet dydaktyczne z instruktorem narciarstwa i snowboardu w licencjonowanej szkole M&M Karpacz to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem szkoły celem umówienia terminu zajęć.

Tymczasem nie pozostaje nic innego jak doliczać dni i godziny do rozpoczęcia sezonu w stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar, a to już naprawdę niedługo!!

SKLEP ONLINE 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.