Aktualności

Jesień to przepiękna pora roku a najbardziej wyjątkowa jest właśnie w górach. Góry jesienią zmieniają swoje oblicze, możemy napawać się kolorami drzew i odcieniami nieba- Karkonosze to piękne i wyjątkowe miejsce.

Październik to wyjątkowy miesiąc na górskie wędrówki. Jednak dla nas to też okres przygotowawczy do sezonu zimowego. Do 13 października nasz wyciąg pozostaje jednak czynny dla turystów pieszych i rowerowych.

Codziennie w godzinach 8:30-17:00. Wyjątkiem będzie 7 października, tego dnia ze względu na chwilowy brak prądu nasz wyciąg będzie nieczynny.

Cennik wyciągu oraz górskich gokartów znajduje się TUTAJ

Koniecznie jak już będziecie przy górnej stacji wyciągu zapraszamy na krótką wycieczkę na Dziki Wodospad na rzece Łomnica – który bez wątpienia jest jednym z piękniejszych pomników przyrody w Karpaczu. Będąc przy wodospadzie zachęcamy do posilenia się przed górską wędrówką lub odpoczynku w Barze Arenka, Który znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie. 

Jeśli planujecie dłuższy wypad i szukacie noclegu to zapraszamy do naszej nowej Villi Winterpol wraz z Bistro & Grill Bar Winter Food. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się przestronne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, ogólnodostępne aneksy kuchenne oraz kącik zabaw dla dzieci. 

Pamiętajmy również, że przed wyprawą w góry warto zaopatrzyć się w mapę, coś do jedzenia oraz jakieś cieplejsze okrycie wierzchnie – wszak to góry a pogoda potrafi tu być kapryśna i zmienić się bardzo szybko. 

Do zobaczenia w Winterpol Karpacz Biały Jar.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.